Nio ET5 75 kWh: laadtijd en bereik
Alle laadtijden, kosten en het echte bereik van de Nio ET5 75 kWh — berekend uit de fabrieksopgaven: 75 kWh netto, 456 km WLTP, 11 kW AC en 140 kW DC.
Op papier haalt de Nio ET5 75 kWh 456 km uit een accu van 75 kWh. Maar papier is geduldig: in deze gids rekenen we het WLTP-cijfer om naar snelweg- en winterbereik, en vertalen we het laadvermogen (11 kW AC, 140 kW DC) naar echte laadtijden en kosten per beurt.
Alle afgeleide waarden op deze pagina zijn berekend uit de fabrieksopgaven (peildatum 2026) met de vuistregels uit onze gids laadtijd berekenen. De werkelijkheid wijkt af door temperatuur, rijstijl en laadcurve — zie ook laadverlies en rendement.
Specificaties van de Nio ET5 75 kWh
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Bruikbare accucapaciteit | 75 kWh |
| WLTP-bereik (fabrieksopgave) | 456 km |
| Verbruik (berekend uit WLTP) | 16,4 kWh/100 km |
| Max. AC-laadvermogen | 11 kW |
| Max. DC-snellaadvermogen (piek) | 140 kW |
| Aandrijving | AWD |
| Carrosserie/segment | sedan |
| Op de markt sinds (modeljaar) | 2023 |
| Vehicle-to-load (V2L) | nee |
Laadtijden: van stopcontact tot snellader
De AC-tijden hieronder zijn volledig laden (0-100%) inclusief zo'n 10% laadverlies; de snellaadtijd is de gebruikelijke 10-80%-beurt. Voor de Nio ET5 75 kWh (75 kWh netto) komt dat op het volgende neer:
| Laadpunt | Effectief vermogen | Laadtijd (indicatief) |
|---|---|---|
| Stopcontact (noodoplossing) | 2,3 kW | 36 u 15 |
| 1-fase thuislader | 3,7 kW | 22 u 30 |
| Thuis/publiek 1-fase 7,4 kW | 7,4 kW | 11 u 15 |
| Publieke laadpaal 11 kW | 11 kW | 7 u 35 |
| Publieke laadpaal 22 kW | 11 kW | 7 u 35 |
| DC-snellader (10-80%) | tot 140 kW | ± 36 min |
Met 140 kW piekvermogen laadt deze auto vlot bij: een stop van 20-30 minuten is op de meeste ritten genoeg. Aan de snellader komt er per kwartier grofweg 132 km bereik bij. Meer achtergrond over piekvermogen en laadcurves lees je in onze snellaadgids.
Wat kost laden met deze accu?
Met een verbruik van 16,4 kWh/100 km (berekend uit de WLTP-opgave) betaal je bij de indicatieve 2026-tarieven het volgende. Thuis laden is vrijwel altijd het goedkoopst — zie de actuele laadtarieven en laadkosten berekenen.
| Laadplek | Volle accu (0-100%) | Per 100 km |
|---|---|---|
| Thuis (€ 0,28/kWh) | € 21,00 | € 4,61 |
| Publieke paal (€ 0,45/kWh) | € 33,75 | € 7,40 |
| Snellader (€ 0,69/kWh) | € 51,75 | € 11,35 |
Het berekende verbruik van 16,4 kWh/100 km is gemiddeld voor deze klasse. Wie op een dynamisch contract slim laadt, drukt de kosten per 100 km nog verder.
Praktijkbereik: zomer, snelweg en winter
| Situatie | Indicatief bereik |
|---|---|
| WLTP (officieel) | 456 km |
| Gemengd gebruik (±82%) | ± 374 km |
| Winter, korte ritten (±75%) | ± 342 km |
| Snelweg 130 km/u (±68%) | ± 310 km |
De percentages zijn vuistregels uit onze gids winterbereik: kou, snelheid en verwarming drukken het bereik. Reken voor lange winterse snelwegritten met de Nio ET5 75 kWh dus eerder op zo'n 274 km per acculading dan op de officiële 456 km.
Vergelijk de Nio ET5 75 kWh met alternatieven
Deze modellen zitten qua bereik in dezelfde orde van grootte. Elke vergelijking zet accu, laadsnelheid, bereik en kosten naast elkaar:
- Xpeng G6 Standard Range vs Nio ET5 75 kWh
- Kia EV3 58 kWh vs Nio ET5 75 kWh
- Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC vs Nio ET5 75 kWh
- BMW iX1 xDrive30 vs Nio ET5 75 kWh
- Kia EV4 58 kWh vs Nio ET5 75 kWh
- Lexus RZ 450e vs Nio ET5 75 kWh
- MG ZS EV Long Range 72 kWh vs Nio ET5 75 kWh
- Zeekr X Long Range RWD vs Nio ET5 75 kWh
- Lynk & Co 02 vs Nio ET5 75 kWh
- VinFast VF 8 Extended Range vs Nio ET5 75 kWh
- Hyundai Ioniq 5 N vs Nio ET5 75 kWh
- Lexus UX 300e vs Nio ET5 75 kWh
- MG MG4 Comfort 64 kWh vs Nio ET5 75 kWh
- Renault Megane E-Tech EV60 vs Nio ET5 75 kWh
- Volvo EX30 Twin Motor Performance vs Nio ET5 75 kWh
- Genesis Electrified GV70 vs Nio ET5 75 kWh
- Tesla Model Y RWD vs Nio ET5 75 kWh
- Nio ET5 75 kWh vs Kia Niro EV
- Nio ET5 75 kWh vs Toyota bZ4X AWD
- Nio ET5 75 kWh vs BMW iX3
- Nio ET5 75 kWh vs Mini Countryman E
- Nio ET5 75 kWh vs Subaru Solterra
- Nio ET5 75 kWh vs Genesis GV60 Sport
- Nio ET5 75 kWh vs Ford Mustang Mach-E Standard Range
- Nio ET5 75 kWh vs Jaguar I-Pace EV400
- Nio ET5 75 kWh vs BMW iX1 eDrive20
- Nio ET5 75 kWh vs Volvo EX30 Single Motor Extended Range
- Nio ET5 75 kWh vs BMW iX2 eDrive20
- Nio ET5 75 kWh vs Mazda 6e Standard Range
- Nio ET5 75 kWh vs MG S5 EV 64 kWh
- Nio ET5 75 kWh vs Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD
- Nio ET5 75 kWh vs BYD Sealion 7
- Nio ET5 75 kWh vs BMW i4 eDrive35
- Nio ET5 75 kWh vs Volkswagen ID. Buzz Pro 86 kWh (LWB)
Meer weten? Lees ook onze gidsen over laadtarieven, laadverlies en rendement, laadkosten berekenen, winterbereik.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt snelladen met de Nio ET5 75 kWh?
Een 10-80%-snellaadbeurt duurt indicatief zo'n 36 minuten. De auto haalt een piek van 140 kW, maar het gemiddelde over de hele beurt ligt lager omdat het vermogen boven de ±60-70% acculading terugloopt.
Wat kost een volle accu bij de Nio ET5 75 kWh?
Thuis (€ 0,28 per kWh) kost 0-100% laden ongeveer € 21,00; aan een publieke paal (€ 0,45) circa € 33,75 en aan de snellader (€ 0,69) rond € 51,75. Tarieven zijn indicatief voor 2026.
Hoe ver komt de Nio ET5 75 kWh in de winter?
Reken bij korte winterritten op zo'n 342 km (±75% van WLTP) en op de winterse snelweg eerder op 274 km. Voorverwarmen aan de laadkabel en een lagere snelheid schelen merkbaar.
Kan de Nio ET5 75 kWh aan elke laadpaal laden?
Ja: AC-laden gaat via de standaard Type 2-stekker (tot 11 kW bij deze auto) en DC-snelladen via CCS. Je hebt wel een laadpas nodig voor vrijwel alle publieke palen.