Kia EV4 vs Nio ET5
Met 440 en 456 km WLTP-bereik liggen de Kia EV4 58 kWh en de Nio ET5 75 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Wie twijfelt tussen de Kia EV4 58 kWh (hatchback, 2025) en de Nio ET5 75 kWh (sedan, 2023) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Kia EV4 58 kWh | Nio ET5 75 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 58,3 kWh | 75 kWh |
| WLTP-bereik | 440 km | 456 km |
| Verbruik (berekend) | 13,2 kWh/100 km | 16,4 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 102 kW | 140 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 39 min | ± 36 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 119 km | ± 132 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,71 | € 4,61 |
| Aandrijving | FWD | AWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Nio ET5 75 kWh: 456 tegenover 440 km — een verschil van 16 km (±4%).
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Nio ET5 75 kWh: 36,3 tegenover 38,7 minuten — een verschil van 2,4 minuten (±6%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Kia EV4 58 kWh zo'n 119 km bij en bij de Nio ET5 75 kWh ongeveer 132 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Kia EV4 58 kWh beter met 13,2 tegen 16,4 kWh/100 km — 3,2 kWh/100 km ofwel ±19% uit elkaar. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 134,29.
Alleen de Kia EV4 58 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Nio ET5 75 kWh als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Kia EV4 58 kWh niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Kia EV4 58 kWh en Nio ET5 75 kWh.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Kia EV4 58 kWh of de Nio ET5 75 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Kia EV4 58 kWh indicatief ±39 minuten en bij de Nio ET5 75 kWh ±36 minuten (piek 102 vs 140 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Kia EV4 en de Nio ET5?
Volgens de WLTP-opgave 440 km tegenover 456 km — een verschil van 16 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Kia EV4 58 kWh ongeveer € 3,71 en met de Nio ET5 75 kWh ongeveer € 4,61, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Kia EV4 en Nio ET5?
De 102- en 140-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±39 en ±36 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.