Xpeng G6 vs Nio ET5
Met 435 en 456 km WLTP-bereik liggen de Xpeng G6 Standard Range en de Nio ET5 75 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Xpeng G6 Standard Range (middelgrote SUV, 2024) en de Nio ET5 75 kWh (sedan, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Xpeng G6 Standard Range | Nio ET5 75 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 66 kWh | 75 kWh |
| WLTP-bereik | 435 km | 456 km |
| Verbruik (berekend) | 15,2 kWh/100 km | 16,4 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 215 kW | 140 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 21 min | ± 36 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 220 km | ± 132 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,25 | € 4,61 |
| Aandrijving | RWD | AWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Nio ET5 75 kWh beter met 456 tegen 435 km — 21 km ofwel ±5% uit elkaar.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Xpeng G6 Standard Range voor: 20,8 versus 36,3 minuten, oftewel 15,5 minuten (zo'n 43%) verschil. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Xpeng G6 Standard Range zo'n 220 km bij en bij de Nio ET5 75 kWh ongeveer 132 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Xpeng G6 Standard Range: 15,2 tegenover 16,4 kWh/100 km — een verschil van 1,3 kWh/100 km (±8%). Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 53,55 verschil.
Alleen de Xpeng G6 Standard Range heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Xpeng G6 Standard Range als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Nio ET5 75 kWh niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Xpeng G6 Standard Range en Nio ET5 75 kWh.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Xpeng G6 Standard Range of de Nio ET5 75 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Xpeng G6 Standard Range indicatief ±21 minuten en bij de Nio ET5 75 kWh ±36 minuten (piek 215 vs 140 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Xpeng G6 en de Nio ET5?
Volgens de WLTP-opgave 435 km tegenover 456 km — een verschil van 21 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Xpeng G6 Standard Range ongeveer € 4,25 en met de Nio ET5 75 kWh ongeveer € 4,61, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Xpeng G6 en Nio ET5?
De 215- en 140-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±21 en ±36 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.