Nio ET5 vs Hyundai Ioniq 5
Met 456 en 481 km WLTP-bereik liggen de Nio ET5 75 kWh en de Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Nio ET5 75 kWh (sedan, 2023) en de Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD (middelgrote SUV, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Nio ET5 75 kWh | Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 75 kWh | 77,4 kWh |
| WLTP-bereik | 456 km | 481 km |
| Verbruik (berekend) | 16,4 kWh/100 km | 16,1 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 140 kW | 235 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 36 min | ± 22 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 132 km | ± 226 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,61 | € 4,51 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD beter met 481 tegen 456 km — 25 km ofwel ±5% uit elkaar.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD voor: 22,3 versus 36,3 minuten, oftewel 14 minuten (zo'n 39%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±132 km (bij de Nio ET5 75 kWh) tegenover ±226 km (bij de Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD beter met 16,1 tegen 16,4 kWh/100 km — 0,4 kWh/100 km ofwel ±2% uit elkaar. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 14,95.
Alleen de Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Nio ET5 75 kWh kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Nio ET5 75 kWh en Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Nio ET5 75 kWh of de Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Nio ET5 75 kWh indicatief ±36 minuten en bij de Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD ±22 minuten (piek 140 vs 235 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Nio ET5 75 kWh haalt 456 km WLTP, de Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD 481 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Nio ET5 75 kWh ongeveer € 4,61 en met de Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD ongeveer € 4,51, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 75 kWh over 456 km voor de Nio ET5 75 kWh, 77,4 kWh over 481 km voor de Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.