Nio ET5 vs Toyota bZ4X
Met 456 en 460 km WLTP-bereik liggen de Nio ET5 75 kWh en de Toyota bZ4X AWD in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Nio ET5 75 kWh (sedan, 2023) en de Toyota bZ4X AWD (middelgrote SUV, 2022) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Nio ET5 75 kWh | Toyota bZ4X AWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 75 kWh | 64 kWh |
| WLTP-bereik | 456 km | 460 km |
| Verbruik (berekend) | 16,4 kWh/100 km | 13,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 140 kW | 150 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 36 min | ± 29 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 132 km | ± 167 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,61 | € 3,90 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de Toyota bZ4X AWD voor: 460 versus 456 km, oftewel 4 km (zo'n 1%) verschil.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Toyota bZ4X AWD: 28,9 tegenover 36,3 minuten — een verschil van 7,4 minuten (±20%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Nio ET5 75 kWh zo'n 132 km bij en bij de Toyota bZ4X AWD ongeveer 167 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Toyota bZ4X AWD: 13,9 tegenover 16,4 kWh/100 km — een verschil van 2,5 kWh/100 km (±15%). Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 106,44.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Toyota bZ4X AWD de meeste punten. Wie de Nio ET5 75 kWh overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Nio ET5 75 kWh en Toyota bZ4X AWD.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Nio ET5 75 kWh of de Toyota bZ4X AWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Nio ET5 75 kWh indicatief ±36 minuten en bij de Toyota bZ4X AWD ±29 minuten (piek 140 vs 150 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Nio ET5 en de Toyota bZ4X?
Volgens de WLTP-opgave 456 km tegenover 460 km — een verschil van 4 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Nio ET5 75 kWh ongeveer € 4,61 en met de Toyota bZ4X AWD ongeveer € 3,90, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 75 kWh over 456 km voor de Nio ET5 75 kWh, 64 kWh over 460 km voor de Toyota bZ4X AWD. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.