BMW iX1 vs Nio ET5
BMW iX1 xDrive30 of Nio ET5 75 kWh: op papier 440 en 456 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de BMW iX1 xDrive30 (compacte SUV, 2023) en de Nio ET5 75 kWh (sedan, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW iX1 xDrive30 | Nio ET5 75 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 65 kWh | 75 kWh |
| WLTP-bereik | 440 km | 456 km |
| Verbruik (berekend) | 14,8 kWh/100 km | 16,4 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 140 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 34 min | ± 36 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 136 km | ± 132 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,14 | € 4,61 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Nio ET5 75 kWh beter met 456 tegen 440 km — 16 km ofwel ±4% uit elkaar.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de BMW iX1 xDrive30 beter met 33,9 tegen 36,3 minuten — 2,4 minuten ofwel ±7% uit elkaar. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de BMW iX1 xDrive30 zo'n 136 km bij en bij de Nio ET5 75 kWh ongeveer 132 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de BMW iX1 xDrive30 voor: 14,8 versus 16,4 kWh/100 km, oftewel 1,7 kWh/100 km (zo'n 10%) verschil. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 70,33.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de BMW iX1 xDrive30 de meeste punten. Wie de Nio ET5 75 kWh overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: BMW iX1 xDrive30 en Nio ET5 75 kWh.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW iX1 xDrive30 of de Nio ET5 75 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW iX1 xDrive30 indicatief ±34 minuten en bij de Nio ET5 75 kWh ±36 minuten (piek 130 vs 140 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de BMW iX1 en de Nio ET5?
Volgens de WLTP-opgave 440 km tegenover 456 km — een verschil van 16 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW iX1 xDrive30 ongeveer € 4,14 en met de Nio ET5 75 kWh ongeveer € 4,61, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 65 kWh over 440 km voor de BMW iX1 xDrive30, 75 kWh over 456 km voor de Nio ET5 75 kWh. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.