Genesis GV60 Sport: laadtijd en bereik
Alle laadtijden, kosten en het echte bereik van de Genesis GV60 Sport — berekend uit de fabrieksopgaven: 77,4 kWh netto, 466 km WLTP, 11 kW AC en 240 kW DC.
Wie een Genesis GV60 Sport rijdt of overweegt, wil twee dingen weten: wat is het echte bereik en hoe lang sta je aan de paal? Deze datapagina beantwoordt dat met cijfers: 77,4 kWh netto accu, 466 km WLTP, AC-laden tot 11 kW en DC-snelladen tot 240 kW.
Alle afgeleide waarden op deze pagina zijn berekend uit de fabrieksopgaven (peildatum 2026) met de vuistregels uit onze gids laadtijd berekenen. De werkelijkheid wijkt af door temperatuur, rijstijl en laadcurve — zie ook laadverlies en rendement.
Specificaties van de Genesis GV60 Sport
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Bruikbare accucapaciteit | 77,4 kWh |
| WLTP-bereik (fabrieksopgave) | 466 km |
| Verbruik (berekend uit WLTP) | 16,6 kWh/100 km |
| Max. AC-laadvermogen | 11 kW |
| Max. DC-snellaadvermogen (piek) | 240 kW |
| Aandrijving | AWD |
| Carrosserie/segment | compacte SUV |
| Op de markt sinds (modeljaar) | 2022 |
| Vehicle-to-load (V2L) | ja |
Laadtijden: van stopcontact tot snellader
De AC-tijden hieronder zijn volledig laden (0-100%) inclusief zo'n 10% laadverlies; de snellaadtijd is de gebruikelijke 10-80%-beurt. Voor de Genesis GV60 Sport (77,4 kWh netto) komt dat op het volgende neer:
| Laadpunt | Effectief vermogen | Laadtijd (indicatief) |
|---|---|---|
| Stopcontact (noodoplossing) | 2,3 kW | 37 u 25 |
| 1-fase thuislader | 3,7 kW | 23 u 15 |
| Thuis/publiek 1-fase 7,4 kW | 7,4 kW | 11 u 35 |
| Publieke laadpaal 11 kW | 11 kW | 7 u 50 |
| Publieke laadpaal 22 kW | 11 kW | 7 u 50 |
| DC-snellader (10-80%) | tot 240 kW | ± 22 min |
Dankzij het hoge piekvermogen van 240 kW behoort deze auto tot de snelste laders op de markt; een koffiestop is vaak al genoeg voor honderden kilometers extra. Aan de snellader komt er per kwartier grofweg 224 km bereik bij. Meer achtergrond over piekvermogen en laadcurves lees je in onze snellaadgids.
Wat kost laden met deze accu?
Met een verbruik van 16,6 kWh/100 km (berekend uit de WLTP-opgave) betaal je bij de indicatieve 2026-tarieven het volgende. Thuis laden is vrijwel altijd het goedkoopst — zie de actuele laadtarieven en laadkosten berekenen.
| Laadplek | Volle accu (0-100%) | Per 100 km |
|---|---|---|
| Thuis (€ 0,28/kWh) | € 21,67 | € 4,65 |
| Publieke paal (€ 0,45/kWh) | € 34,83 | € 7,47 |
| Snellader (€ 0,69/kWh) | € 53,41 | € 11,46 |
Het berekende verbruik van 16,6 kWh/100 km is gemiddeld voor deze klasse. Wie op een dynamisch contract slim laadt, drukt de kosten per 100 km nog verder.
Praktijkbereik: zomer, snelweg en winter
| Situatie | Indicatief bereik |
|---|---|
| WLTP (officieel) | 466 km |
| Gemengd gebruik (±82%) | ± 382 km |
| Winter, korte ritten (±75%) | ± 350 km |
| Snelweg 130 km/u (±68%) | ± 317 km |
De percentages zijn vuistregels uit onze gids winterbereik: kou, snelheid en verwarming drukken het bereik. Reken voor lange winterse snelwegritten met de Genesis GV60 Sport dus eerder op zo'n 280 km per acculading dan op de officiële 466 km.
Vergelijk de Genesis GV60 Sport met alternatieven
Deze modellen zitten qua bereik in dezelfde orde van grootte. Elke vergelijking zet accu, laadsnelheid, bereik en kosten naast elkaar:
- MG ZS EV Long Range 72 kWh vs Genesis GV60 Sport
- Zeekr X Long Range RWD vs Genesis GV60 Sport
- Lynk & Co 02 vs Genesis GV60 Sport
- VinFast VF 8 Extended Range vs Genesis GV60 Sport
- Hyundai Ioniq 5 N vs Genesis GV60 Sport
- Lexus UX 300e vs Genesis GV60 Sport
- MG MG4 Comfort 64 kWh vs Genesis GV60 Sport
- Renault Megane E-Tech EV60 vs Genesis GV60 Sport
- Volvo EX30 Twin Motor Performance vs Genesis GV60 Sport
- Genesis Electrified GV70 vs Genesis GV60 Sport
- Tesla Model Y RWD vs Genesis GV60 Sport
- Nio ET5 75 kWh vs Genesis GV60 Sport
- Kia Niro EV vs Genesis GV60 Sport
- Toyota bZ4X AWD vs Genesis GV60 Sport
- BMW iX3 vs Genesis GV60 Sport
- Mini Countryman E vs Genesis GV60 Sport
- Subaru Solterra vs Genesis GV60 Sport
- Genesis GV60 Sport vs Ford Mustang Mach-E Standard Range
- Genesis GV60 Sport vs Jaguar I-Pace EV400
- Genesis GV60 Sport vs BMW iX1 eDrive20
- Genesis GV60 Sport vs Volvo EX30 Single Motor Extended Range
- Genesis GV60 Sport vs BMW iX2 eDrive20
- Genesis GV60 Sport vs Mazda 6e Standard Range
- Genesis GV60 Sport vs MG S5 EV 64 kWh
- Genesis GV60 Sport vs Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD
- Genesis GV60 Sport vs BYD Sealion 7
- Genesis GV60 Sport vs BMW i4 eDrive35
- Genesis GV60 Sport vs Volkswagen ID. Buzz Pro 86 kWh (LWB)
- Genesis GV60 Sport vs Ford Mustang Mach-E GT
- Genesis GV60 Sport vs Audi Q8 e-tron 50
- Genesis GV60 Sport vs Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh
- Genesis GV60 Sport vs Peugeot e-5008 73 kWh
- Genesis GV60 Sport vs Kia EV9 AWD
- Genesis GV60 Sport vs Kia EV6 77 kWh AWD
Meer weten? Lees ook onze gidsen over thuis laden, laadtarieven, laadverlies en rendement, laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt snelladen met de Genesis GV60 Sport?
Een 10-80%-snellaadbeurt duurt indicatief zo'n 22 minuten. De auto haalt een piek van 240 kW, maar het gemiddelde over de hele beurt ligt lager omdat het vermogen boven de ±60-70% acculading terugloopt.
Wat kost een volle accu bij de Genesis GV60 Sport?
Thuis (€ 0,28 per kWh) kost 0-100% laden ongeveer € 21,67; aan een publieke paal (€ 0,45) circa € 34,83 en aan de snellader (€ 0,69) rond € 53,41. Tarieven zijn indicatief voor 2026.
Hoe ver komt de Genesis GV60 Sport in de winter?
Reken bij korte winterritten op zo'n 350 km (±75% van WLTP) en op de winterse snelweg eerder op 280 km. Voorverwarmen aan de laadkabel en een lagere snelheid schelen merkbaar.
Kan de Genesis GV60 Sport aan elke laadpaal laden?
Ja: AC-laden gaat via de standaard Type 2-stekker (tot 11 kW bij deze auto) en DC-snelladen via CCS. Je hebt wel een laadpas nodig voor vrijwel alle publieke palen.