Renault Megane E-Tech vs Genesis GV60
Met 450 en 466 km WLTP-bereik liggen de Renault Megane E-Tech EV60 en de Genesis GV60 Sport in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
In deze datavergelijking leggen we de Renault Megane E-Tech EV60 (hatchback, 2022) naast de Genesis GV60 Sport (compacte SUV, 2022): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Renault Megane E-Tech EV60 | Genesis GV60 Sport |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 60 kWh | 77,4 kWh |
| WLTP-bereik | 450 km | 466 km |
| Verbruik (berekend) | 13,3 kWh/100 km | 16,6 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 240 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 31 min | ± 22 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 151 km | ± 224 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,73 | € 4,65 |
| Aandrijving | FWD | AWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Genesis GV60 Sport beter met 466 tegen 450 km — 16 km ofwel ±4% uit elkaar.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Genesis GV60 Sport beter met 21,8 tegen 31,3 minuten — 9,4 minuten ofwel ±30% uit elkaar. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Renault Megane E-Tech EV60 zo'n 151 km bij en bij de Genesis GV60 Sport ongeveer 224 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Renault Megane E-Tech EV60: 13,3 tegenover 16,6 kWh/100 km — een verschil van 3,3 kWh/100 km (±20%). Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 137,60 verschil.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Megane E-Tech EV60 met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de Genesis GV60 Sport heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Genesis GV60 Sport de meeste punten. Wie de Renault Megane E-Tech EV60 overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Renault Megane E-Tech EV60 en Genesis GV60 Sport.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Renault Megane E-Tech EV60 of de Genesis GV60 Sport?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Renault Megane E-Tech EV60 indicatief ±31 minuten en bij de Genesis GV60 Sport ±22 minuten (piek 130 vs 240 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Renault Megane E-Tech en de Genesis GV60?
Volgens de WLTP-opgave 450 km tegenover 466 km — een verschil van 16 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Renault Megane E-Tech EV60 ongeveer € 3,73 en met de Genesis GV60 Sport ongeveer € 4,65, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Renault Megane E-Tech en Genesis GV60?
De 130- en 240-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±31 en ±22 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.