EV-database

Genesis GV60 vs MG S5 EV

Met 466 en 480 km WLTP-bereik liggen de Genesis GV60 Sport en de MG S5 EV 64 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.

Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Genesis GV60 Sport (compacte SUV, 2022) en de MG S5 EV 64 kWh (compacte SUV, 2025) puur op data.

De cijfers naast elkaar

Fabrieksopgaven plus berekende waarden (indicatief, 2026)
KenmerkGenesis GV60 SportMG S5 EV 64 kWh
Bruikbare accu77,4 kWh62 kWh
WLTP-bereik466 km480 km
Verbruik (berekend)16,6 kWh/100 km12,9 kWh/100 km
AC-laden (max)11 kW11 kW
DC-snelladen (piek)240 kW139 kW
10-80% snelladen (indicatief)± 22 min± 30 min
Bijgeladen bereik per 15 min± 224 km± 167 km
Thuisladen per 100 km€ 4,65€ 3,62
AandrijvingAWDRWD
V2Ljaja

Wat zeggen die verschillen?

WLTP-bereik: hier scoort de MG S5 EV 64 kWh beter met 480 tegen 466 km — 14 km ofwel ±3% uit elkaar.

Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Genesis GV60 Sport: 21,8 tegenover 30,2 minuten — een verschil van 8,4 minuten (±28%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Genesis GV60 Sport zo'n 224 km bij en bij de MG S5 EV 64 kWh ongeveer 167 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.

Het berekende verbruik: hier scoort de MG S5 EV 64 kWh beter met 12,9 tegen 16,6 kWh/100 km — 3,7 kWh/100 km ofwel ±22% uit elkaar. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 155,10 verschil.

Conclusie

Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de MG S5 EV 64 kWh de meeste punten. Wie de Genesis GV60 Sport overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Genesis GV60 Sport en MG S5 EV 64 kWh.

Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.

Bronnen

  1. Rijksoverheid — Elektrisch rijden
  2. RVO — Elektrisch rijden
  3. ANWB — Elektrisch rijden

StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.

Veelgestelde vragen

Welke laadt sneller: de Genesis GV60 Sport of de MG S5 EV 64 kWh?

Aan de snellader duurt 10-80% bij de Genesis GV60 Sport indicatief ±22 minuten en bij de MG S5 EV 64 kWh ±30 minuten (piek 240 vs 139 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.

Hoeveel bereik scheelt het tussen de Genesis GV60 en de MG S5 EV?

Volgens de WLTP-opgave 466 km tegenover 480 km — een verschil van 14 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.

Welke is goedkoper per 100 km?

Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Genesis GV60 Sport ongeveer € 4,65 en met de MG S5 EV 64 kWh ongeveer € 3,62, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.

Zijn deze cijfers exact?

Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.