Genesis GV60 vs BMW i4
Genesis GV60 Sport of BMW i4 eDrive35: op papier 466 en 483 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Genesis GV60 Sport (compacte SUV, 2022) en de BMW i4 eDrive35 (sedan, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Genesis GV60 Sport | BMW i4 eDrive35 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 77,4 kWh | 67 kWh |
| WLTP-bereik | 466 km | 483 km |
| Verbruik (berekend) | 16,6 kWh/100 km | 13,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 240 kW | 180 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 22 min | ± 25 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 224 km | ± 201 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,65 | € 3,88 |
| Aandrijving | AWD | RWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de BMW i4 eDrive35: 483 tegenover 466 km — een verschil van 17 km (±4%).
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Genesis GV60 Sport voor: 21,8 versus 25,2 minuten, oftewel 3,4 minuten (zo'n 13%) verschil. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Genesis GV60 Sport zo'n 224 km bij en bij de BMW i4 eDrive35 ongeveer 201 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de BMW i4 eDrive35: 13,9 tegenover 16,6 kWh/100 km — een verschil van 2,7 kWh/100 km (±16%). Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 114,99 verschil.
Alleen de Genesis GV60 Sport heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de BMW i4 eDrive35 er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Genesis GV60 Sport kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Genesis GV60 Sport en BMW i4 eDrive35.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Genesis GV60 Sport of de BMW i4 eDrive35?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Genesis GV60 Sport indicatief ±22 minuten en bij de BMW i4 eDrive35 ±25 minuten (piek 240 vs 180 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Genesis GV60 en de BMW i4?
Volgens de WLTP-opgave 466 km tegenover 483 km — een verschil van 17 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Genesis GV60 Sport ongeveer € 4,65 en met de BMW i4 eDrive35 ongeveer € 3,88, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.