Genesis GV60 vs Jaguar I-Pace
De Genesis GV60 Sport en de Jaguar I-Pace EV400 zitten qua bereik dicht bij elkaar (466 vs 470 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Wie twijfelt tussen de Genesis GV60 Sport (compacte SUV, 2022) en de Jaguar I-Pace EV400 (middelgrote SUV, 2018) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Genesis GV60 Sport | Jaguar I-Pace EV400 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 77,4 kWh | 84,7 kWh |
| WLTP-bereik | 466 km | 470 km |
| Verbruik (berekend) | 16,6 kWh/100 km | 18 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 240 kW | 104 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 22 min | ± 55 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 224 km | ± 89 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,65 | € 5,05 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Jaguar I-Pace EV400 aan het langste eind met 470 om 466 km; dat scheelt 4 km, ruwweg 1%.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Genesis GV60 Sport voor: 21,8 versus 55,2 minuten, oftewel 33,3 minuten (zo'n 60%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±224 km (bij de Genesis GV60 Sport) tegenover ±89 km (bij de Jaguar I-Pace EV400) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Genesis GV60 Sport: 16,6 tegenover 18 kWh/100 km — een verschil van 1,4 kWh/100 km (±8%). Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 59,30.
Alleen de Genesis GV60 Sport heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Genesis GV60 Sport de meeste punten. Wie de Jaguar I-Pace EV400 overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Genesis GV60 Sport en Jaguar I-Pace EV400.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Genesis GV60 Sport of de Jaguar I-Pace EV400?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Genesis GV60 Sport indicatief ±22 minuten en bij de Jaguar I-Pace EV400 ±55 minuten (piek 240 vs 104 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Genesis GV60 Sport haalt 466 km WLTP, de Jaguar I-Pace EV400 470 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Genesis GV60 Sport ongeveer € 4,65 en met de Jaguar I-Pace EV400 ongeveer € 5,05, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Genesis GV60 en Jaguar I-Pace?
De 240- en 104-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±22 en ±55 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.