Lynk & Co 02: laadtijd en bereik
Alle laadtijden, kosten en het echte bereik van de Lynk & Co 02 — berekend uit de fabrieksopgaven: 66 kWh netto, 445 km WLTP, 22 kW AC en 150 kW DC.
De Lynk & Co 02 is een achterwiel-aangedreven compacte SUV met een bruikbare accu van 66 kWh en een officieel WLTP-bereik van 445 km. In deze laadgids rekenen we uit wat dat in de praktijk betekent: hoe lang je laadt aan een gewone laadpaal en aan de snellader, wat een volle accu kost en hoeveel bereik er in de winter overblijft.
Alle afgeleide waarden op deze pagina zijn berekend uit de fabrieksopgaven (peildatum 2026) met de vuistregels uit onze gids laadtijd berekenen. De werkelijkheid wijkt af door temperatuur, rijstijl en laadcurve — zie ook laadverlies en rendement.
Specificaties van de Lynk & Co 02
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Bruikbare accucapaciteit | 66 kWh |
| WLTP-bereik (fabrieksopgave) | 445 km |
| Verbruik (berekend uit WLTP) | 14,8 kWh/100 km |
| Max. AC-laadvermogen | 22 kW |
| Max. DC-snellaadvermogen (piek) | 150 kW |
| Aandrijving | RWD |
| Carrosserie/segment | compacte SUV |
| Op de markt sinds (modeljaar) | 2024 |
| Vehicle-to-load (V2L) | nee |
Laadtijden: van stopcontact tot snellader
De AC-tijden hieronder zijn volledig laden (0-100%) inclusief zo'n 10% laadverlies; de snellaadtijd is de gebruikelijke 10-80%-beurt. Voor de Lynk & Co 02 (66 kWh netto) komt dat op het volgende neer:
| Laadpunt | Effectief vermogen | Laadtijd (indicatief) |
|---|---|---|
| Stopcontact (noodoplossing) | 2,3 kW | 31 u 55 |
| 1-fase thuislader | 3,7 kW | 19 u 50 |
| Thuis/publiek 1-fase 7,4 kW | 7,4 kW | 9 u 55 |
| Publieke laadpaal 11 kW | 11 kW | 6 u 40 |
| Publieke laadpaal 22 kW | 22 kW | 3 u 20 |
| DC-snellader (10-80%) | tot 150 kW | ± 30 min |
Met 150 kW piekvermogen laadt deze auto vlot bij: een stop van 20-30 minuten is op de meeste ritten genoeg. Aan de snellader komt er per kwartier grofweg 157 km bereik bij. Meer achtergrond over piekvermogen en laadcurves lees je in onze snellaadgids.
Wat kost laden met deze accu?
Met een verbruik van 14,8 kWh/100 km (berekend uit de WLTP-opgave) betaal je bij de indicatieve 2026-tarieven het volgende. Thuis laden is vrijwel altijd het goedkoopst — zie de actuele laadtarieven en laadkosten berekenen.
| Laadplek | Volle accu (0-100%) | Per 100 km |
|---|---|---|
| Thuis (€ 0,28/kWh) | € 18,48 | € 4,15 |
| Publieke paal (€ 0,45/kWh) | € 29,70 | € 6,67 |
| Snellader (€ 0,69/kWh) | € 45,54 | € 10,23 |
Het berekende verbruik van 14,8 kWh/100 km is gemiddeld voor deze klasse. Wie op een dynamisch contract slim laadt, drukt de kosten per 100 km nog verder.
Praktijkbereik: zomer, snelweg en winter
| Situatie | Indicatief bereik |
|---|---|
| WLTP (officieel) | 445 km |
| Gemengd gebruik (±82%) | ± 365 km |
| Winter, korte ritten (±75%) | ± 334 km |
| Snelweg 130 km/u (±68%) | ± 303 km |
De percentages zijn vuistregels uit onze gids winterbereik: kou, snelheid en verwarming drukken het bereik. Reken voor lange winterse snelwegritten met de Lynk & Co 02 dus eerder op zo'n 267 km per acculading dan op de officiële 445 km.
Vergelijk de Lynk & Co 02 met alternatieven
Deze modellen zitten qua bereik in dezelfde orde van grootte. Elke vergelijking zet accu, laadsnelheid, bereik en kosten naast elkaar:
- Citroën ë-C4 X 54 kWh vs Lynk & Co 02
- Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh vs Lynk & Co 02
- BYD Dolphin 60,4 kWh vs Lynk & Co 02
- Hyundai Ioniq 6 53 kWh vs Lynk & Co 02
- Omoda E5 vs Lynk & Co 02
- Renault Scenic E-Tech Standard Range vs Lynk & Co 02
- Mini Countryman SE ALL4 vs Lynk & Co 02
- Peugeot e-208 54 kWh vs Lynk & Co 02
- Smart #3 Pro+ vs Lynk & Co 02
- Xpeng G6 Standard Range vs Lynk & Co 02
- Kia EV3 58 kWh vs Lynk & Co 02
- Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC vs Lynk & Co 02
- BMW iX1 xDrive30 vs Lynk & Co 02
- Kia EV4 58 kWh vs Lynk & Co 02
- Lexus RZ 450e vs Lynk & Co 02
- MG ZS EV Long Range 72 kWh vs Lynk & Co 02
- Zeekr X Long Range RWD vs Lynk & Co 02
- Lynk & Co 02 vs VinFast VF 8 Extended Range
- Lynk & Co 02 vs Hyundai Ioniq 5 N
- Lynk & Co 02 vs Lexus UX 300e
- Lynk & Co 02 vs MG MG4 Comfort 64 kWh
- Lynk & Co 02 vs Renault Megane E-Tech EV60
- Lynk & Co 02 vs Volvo EX30 Twin Motor Performance
- Lynk & Co 02 vs Genesis Electrified GV70
- Lynk & Co 02 vs Tesla Model Y RWD
- Lynk & Co 02 vs Nio ET5 75 kWh
- Lynk & Co 02 vs Kia Niro EV
- Lynk & Co 02 vs Toyota bZ4X AWD
- Lynk & Co 02 vs BMW iX3
- Lynk & Co 02 vs Mini Countryman E
- Lynk & Co 02 vs Subaru Solterra
- Lynk & Co 02 vs Genesis GV60 Sport
- Lynk & Co 02 vs Ford Mustang Mach-E Standard Range
- Lynk & Co 02 vs Jaguar I-Pace EV400
Meer weten? Lees ook onze gidsen over een laadpas kiezen, een laadpaal installeren, thuis laden, laadtarieven.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt snelladen met de Lynk & Co 02?
Een 10-80%-snellaadbeurt duurt indicatief zo'n 30 minuten. De auto haalt een piek van 150 kW, maar het gemiddelde over de hele beurt ligt lager omdat het vermogen boven de ±60-70% acculading terugloopt.
Wat kost een volle accu bij de Lynk & Co 02?
Thuis (€ 0,28 per kWh) kost 0-100% laden ongeveer € 18,48; aan een publieke paal (€ 0,45) circa € 29,70 en aan de snellader (€ 0,69) rond € 45,54. Tarieven zijn indicatief voor 2026.
Hoe ver komt de Lynk & Co 02 in de winter?
Reken bij korte winterritten op zo'n 334 km (±75% van WLTP) en op de winterse snelweg eerder op 267 km. Voorverwarmen aan de laadkabel en een lagere snelheid schelen merkbaar.
Kan de Lynk & Co 02 aan elke laadpaal laden?
Ja: AC-laden gaat via de standaard Type 2-stekker (tot 22 kW bij deze auto) en DC-snelladen via CCS. Je hebt wel een laadpas nodig voor vrijwel alle publieke palen.