BMW iX1 vs Lynk & Co 02
Met 440 en 445 km WLTP-bereik liggen de BMW iX1 xDrive30 en de Lynk & Co 02 in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Wie twijfelt tussen de BMW iX1 xDrive30 (compacte SUV, 2023) en de Lynk & Co 02 (compacte SUV, 2024) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW iX1 xDrive30 | Lynk & Co 02 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 65 kWh | 66 kWh |
| WLTP-bereik | 440 km | 445 km |
| Verbruik (berekend) | 14,8 kWh/100 km | 14,8 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 22 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 150 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 34 min | ± 30 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 136 km | ± 157 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,14 | € 4,15 |
| Aandrijving | AWD | RWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de Lynk & Co 02 voor: 445 versus 440 km, oftewel 5 km (zo'n 1%) verschil.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Lynk & Co 02: 29,8 tegenover 33,9 minuten — een verschil van 4,1 minuten (±12%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de BMW iX1 xDrive30 zo'n 136 km bij en bij de Lynk & Co 02 ongeveer 157 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de BMW iX1 xDrive30: 14,8 tegenover 14,8 kWh/100 km — een verschil van 0,1 kWh/100 km (±0%). Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 2,47.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Lynk & Co 02 met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Lynk & Co 02 er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De BMW iX1 xDrive30 kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: BMW iX1 xDrive30 en Lynk & Co 02.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW iX1 xDrive30 of de Lynk & Co 02?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW iX1 xDrive30 indicatief ±34 minuten en bij de Lynk & Co 02 ±30 minuten (piek 130 vs 150 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 22 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de BMW iX1 en de Lynk & Co 02?
Volgens de WLTP-opgave 440 km tegenover 445 km — een verschil van 5 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW iX1 xDrive30 ongeveer € 4,14 en met de Lynk & Co 02 ongeveer € 4,15, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van BMW iX1 en Lynk & Co 02?
De 130- en 150-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±34 en ±30 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.