Citroën ë-C4 X vs Lynk & Co 02
Met 425 en 445 km WLTP-bereik liggen de Citroën ë-C4 X 54 kWh en de Lynk & Co 02 in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Wie twijfelt tussen de Citroën ë-C4 X 54 kWh (sedan, 2023) en de Lynk & Co 02 (compacte SUV, 2024) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Citroën ë-C4 X 54 kWh | Lynk & Co 02 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 48,1 kWh | 66 kWh |
| WLTP-bereik | 425 km | 445 km |
| Verbruik (berekend) | 11,3 kWh/100 km | 14,8 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 22 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 150 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 33 min | ± 30 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 137 km | ± 157 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,17 | € 4,15 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Lynk & Co 02: 445 tegenover 425 km — een verschil van 20 km (±5%).
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Lynk & Co 02 beter met 29,8 tegen 32,6 minuten — 2,8 minuten ofwel ±9% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±137 km (bij de Citroën ë-C4 X 54 kWh) tegenover ±157 km (bij de Lynk & Co 02) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Citroën ë-C4 X 54 kWh beter met 11,3 tegen 14,8 kWh/100 km — 3,5 kWh/100 km ofwel ±24% uit elkaar. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 147,58.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Lynk & Co 02 met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Lynk & Co 02 de meeste punten. Wie de Citroën ë-C4 X 54 kWh overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Citroën ë-C4 X 54 kWh en Lynk & Co 02.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Citroën ë-C4 X 54 kWh of de Lynk & Co 02?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Citroën ë-C4 X 54 kWh indicatief ±33 minuten en bij de Lynk & Co 02 ±30 minuten (piek 100 vs 150 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 22 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Citroën ë-C4 X 54 kWh haalt 425 km WLTP, de Lynk & Co 02 445 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Citroën ë-C4 X 54 kWh ongeveer € 3,17 en met de Lynk & Co 02 ongeveer € 4,15, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.