Lynk & Co 02 vs Toyota bZ4X
De Lynk & Co 02 en de Toyota bZ4X AWD zitten qua bereik dicht bij elkaar (445 vs 460 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Wie twijfelt tussen de Lynk & Co 02 (compacte SUV, 2024) en de Toyota bZ4X AWD (middelgrote SUV, 2022) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Lynk & Co 02 | Toyota bZ4X AWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 66 kWh | 64 kWh |
| WLTP-bereik | 445 km | 460 km |
| Verbruik (berekend) | 14,8 kWh/100 km | 13,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 150 kW | 150 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 30 min | ± 29 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 157 km | ± 167 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,15 | € 3,90 |
| Aandrijving | RWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de Toyota bZ4X AWD voor: 460 versus 445 km, oftewel 15 km (zo'n 3%) verschil.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Toyota bZ4X AWD voor: 28,9 versus 29,8 minuten, oftewel 0,9 minuten (zo'n 3%) verschil. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Lynk & Co 02 zo'n 157 km bij en bij de Toyota bZ4X AWD ongeveer 167 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Toyota bZ4X AWD voor: 13,9 versus 14,8 kWh/100 km, oftewel 0,9 kWh/100 km (zo'n 6%) verschil. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 38,57.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Lynk & Co 02 met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Toyota bZ4X AWD als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Lynk & Co 02 niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Lynk & Co 02 en Toyota bZ4X AWD.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Lynk & Co 02 of de Toyota bZ4X AWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Lynk & Co 02 indicatief ±30 minuten en bij de Toyota bZ4X AWD ±29 minuten (piek 150 vs 150 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Lynk & Co 02 en de Toyota bZ4X?
Volgens de WLTP-opgave 445 km tegenover 460 km — een verschil van 15 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Lynk & Co 02 ongeveer € 4,15 en met de Toyota bZ4X AWD ongeveer € 3,90, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Lynk & Co 02 en Toyota bZ4X?
De 150- en 150-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±30 en ±29 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.