Porsche Taycan Turbo: laadtijd en bereik
Alle laadtijden, kosten en het echte bereik van de Porsche Taycan Turbo — berekend uit de fabrieksopgaven: 97 kWh netto, 630 km WLTP, 11 kW AC en 320 kW DC.
Op papier haalt de Porsche Taycan Turbo 630 km uit een accu van 97 kWh. Maar papier is geduldig: in deze gids rekenen we het WLTP-cijfer om naar snelweg- en winterbereik, en vertalen we het laadvermogen (11 kW AC, 320 kW DC) naar echte laadtijden en kosten per beurt.
Alle afgeleide waarden op deze pagina zijn berekend uit de fabrieksopgaven (peildatum 2026) met de vuistregels uit onze gids laadtijd berekenen. De werkelijkheid wijkt af door temperatuur, rijstijl en laadcurve — zie ook laadverlies en rendement.
Specificaties van de Porsche Taycan Turbo
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Bruikbare accucapaciteit | 97 kWh |
| WLTP-bereik (fabrieksopgave) | 630 km |
| Verbruik (berekend uit WLTP) | 15,4 kWh/100 km |
| Max. AC-laadvermogen | 11 kW |
| Max. DC-snellaadvermogen (piek) | 320 kW |
| Aandrijving | AWD |
| Carrosserie/segment | sportieve EV |
| Op de markt sinds (modeljaar) | 2024 |
| Vehicle-to-load (V2L) | nee |
Laadtijden: van stopcontact tot snellader
De AC-tijden hieronder zijn volledig laden (0-100%) inclusief zo'n 10% laadverlies; de snellaadtijd is de gebruikelijke 10-80%-beurt. Voor de Porsche Taycan Turbo (97 kWh netto) komt dat op het volgende neer:
| Laadpunt | Effectief vermogen | Laadtijd (indicatief) |
|---|---|---|
| Stopcontact (noodoplossing) | 2,3 kW | 46 u 50 |
| 1-fase thuislader | 3,7 kW | 29 u 10 |
| Thuis/publiek 1-fase 7,4 kW | 7,4 kW | 14 u 35 |
| Publieke laadpaal 11 kW | 11 kW | 9 u 50 |
| Publieke laadpaal 22 kW | 11 kW | 9 u 50 |
| DC-snellader (10-80%) | tot 320 kW | ± 21 min |
Dankzij het hoge piekvermogen van 320 kW behoort deze auto tot de snelste laders op de markt; een koffiestop is vaak al genoeg voor honderden kilometers extra. Aan de snellader komt er per kwartier grofweg 322 km bereik bij. Meer achtergrond over piekvermogen en laadcurves lees je in onze snellaadgids.
Wat kost laden met deze accu?
Met een verbruik van 15,4 kWh/100 km (berekend uit de WLTP-opgave) betaal je bij de indicatieve 2026-tarieven het volgende. Thuis laden is vrijwel altijd het goedkoopst — zie de actuele laadtarieven en laadkosten berekenen.
| Laadplek | Volle accu (0-100%) | Per 100 km |
|---|---|---|
| Thuis (€ 0,28/kWh) | € 27,16 | € 4,31 |
| Publieke paal (€ 0,45/kWh) | € 43,65 | € 6,93 |
| Snellader (€ 0,69/kWh) | € 66,93 | € 10,62 |
Het berekende verbruik van 15,4 kWh/100 km is gemiddeld voor deze klasse. Wie op een dynamisch contract slim laadt, drukt de kosten per 100 km nog verder.
Praktijkbereik: zomer, snelweg en winter
| Situatie | Indicatief bereik |
|---|---|
| WLTP (officieel) | 630 km |
| Gemengd gebruik (±82%) | ± 517 km |
| Winter, korte ritten (±75%) | ± 472 km |
| Snelweg 130 km/u (±68%) | ± 428 km |
De percentages zijn vuistregels uit onze gids winterbereik: kou, snelheid en verwarming drukken het bereik. Reken voor lange winterse snelwegritten met de Porsche Taycan Turbo dus eerder op zo'n 378 km per acculading dan op de officiële 630 km.
Vergelijk de Porsche Taycan Turbo met alternatieven
Deze modellen zitten qua bereik in dezelfde orde van grootte. Elke vergelijking zet accu, laadsnelheid, bereik en kosten naast elkaar:
- Kia EV3 81 kWh vs Porsche Taycan Turbo
- Volkswagen ID.7 Tourer Pro vs Porsche Taycan Turbo
- Porsche Macan 4 vs Porsche Taycan Turbo
- Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD vs Porsche Taycan Turbo
- Mercedes-Benz EQE 300 vs Porsche Taycan Turbo
- Hyundai Ioniq 9 vs Porsche Taycan Turbo
- Polestar 4 Long Range Single Motor vs Porsche Taycan Turbo
- Zeekr 001 Long Range RWD vs Porsche Taycan Turbo
- Volkswagen ID.7 Pro vs Porsche Taycan Turbo
- Audi e-tron GT quattro vs Porsche Taycan Turbo
- Audi Q6 e-tron performance vs Porsche Taycan Turbo
- BMW i7 xDrive60 vs Porsche Taycan Turbo
- Renault Scenic E-Tech Long Range vs Porsche Taycan Turbo
- Ford Capri Extended Range vs Porsche Taycan Turbo
- Tesla Model 3 Long Range AWD vs Porsche Taycan Turbo
- BMW iX xDrive50 vs Porsche Taycan Turbo
- Kia EV4 81 kWh vs Porsche Taycan Turbo
- Porsche Taycan Turbo vs Polestar 3 Long Range Dual Motor
- Porsche Taycan Turbo vs Tesla Model S Dual Motor
- Porsche Taycan Turbo vs Mercedes-Benz EQS SUV 450+
- Porsche Taycan Turbo vs Porsche Macan RWD
- Porsche Taycan Turbo vs Porsche Taycan 4S
- Porsche Taycan Turbo vs Mercedes-Benz EQE 350+
- Porsche Taycan Turbo vs Polestar 2 Long Range Single Motor
- Porsche Taycan Turbo vs Peugeot e-5008 98 kWh Long Range
- Porsche Taycan Turbo vs Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC
- Porsche Taycan Turbo vs Volvo ES90 Extended Range
- Porsche Taycan Turbo vs Peugeot e-3008 98 kWh Long Range
- Porsche Taycan Turbo vs Volkswagen ID.7 Pro S
- Porsche Taycan Turbo vs Audi A6 Avant e-tron performance
- Porsche Taycan Turbo vs Lucid Air Touring
- Porsche Taycan Turbo vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Porsche Taycan Turbo vs Lucid Air Pure
- Porsche Taycan Turbo vs Audi A6 e-tron performance
Meer weten? Lees ook onze gidsen over snelladen, een laadpas kiezen, een laadpaal installeren, thuis laden.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt snelladen met de Porsche Taycan Turbo?
Een 10-80%-snellaadbeurt duurt indicatief zo'n 21 minuten. De auto haalt een piek van 320 kW, maar het gemiddelde over de hele beurt ligt lager omdat het vermogen boven de ±60-70% acculading terugloopt.
Wat kost een volle accu bij de Porsche Taycan Turbo?
Thuis (€ 0,28 per kWh) kost 0-100% laden ongeveer € 27,16; aan een publieke paal (€ 0,45) circa € 43,65 en aan de snellader (€ 0,69) rond € 66,93. Tarieven zijn indicatief voor 2026.
Hoe ver komt de Porsche Taycan Turbo in de winter?
Reken bij korte winterritten op zo'n 472 km (±75% van WLTP) en op de winterse snelweg eerder op 378 km. Voorverwarmen aan de laadkabel en een lagere snelheid schelen merkbaar.
Kan de Porsche Taycan Turbo aan elke laadpaal laden?
Ja: AC-laden gaat via de standaard Type 2-stekker (tot 11 kW bij deze auto) en DC-snelladen via CCS. Je hebt wel een laadpas nodig voor vrijwel alle publieke palen.