EV-database

Porsche Taycan vs Lucid Air

De Porsche Taycan Turbo en de Lucid Air Touring zitten qua bereik dicht bij elkaar (630 vs 725 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.

In deze datavergelijking leggen we de Porsche Taycan Turbo (sportieve EV, 2024) naast de Lucid Air Touring (sedan, 2023): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.

De cijfers naast elkaar

Fabrieksopgaven plus berekende waarden (indicatief, 2026)
KenmerkPorsche Taycan TurboLucid Air Touring
Bruikbare accu97 kWh92 kWh
WLTP-bereik630 km725 km
Verbruik (berekend)15,4 kWh/100 km12,7 kWh/100 km
AC-laden (max)11 kW22 kW
DC-snelladen (piek)320 kW250 kW
10-80% snelladen (indicatief)± 21 min± 25 min
Bijgeladen bereik per 15 min± 322 km± 305 km
Thuisladen per 100 km€ 4,31€ 3,55
AandrijvingAWDAWD
V2Lneenee

Wat zeggen die verschillen?

Op WLTP-bereik wint de Lucid Air Touring: 725 tegenover 630 km — een verschil van 95 km (±15%).

Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Porsche Taycan Turbo voor: 20,5 versus 24,9 minuten, oftewel 4,4 minuten (zo'n 18%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±322 km (bij de Porsche Taycan Turbo) tegenover ±305 km (bij de Lucid Air Touring) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.

Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Lucid Air Touring aan het langste eind met 12,7 om 15,4 kWh/100 km; dat scheelt 2,7 kWh/100 km, ruwweg 18%. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 113,70 verschil.

Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Lucid Air Touring met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.

Conclusie

Puur op deze laaddata staat de Lucid Air Touring er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Porsche Taycan Turbo kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Porsche Taycan Turbo en Lucid Air Touring.

Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.

Bronnen

  1. Milieu Centraal — Elektrische auto
  2. ANWB — Elektrisch rijden
  3. RVO — Elektrisch rijden

StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.

Veelgestelde vragen

Welke laadt sneller: de Porsche Taycan Turbo of de Lucid Air Touring?

Aan de snellader duurt 10-80% bij de Porsche Taycan Turbo indicatief ±21 minuten en bij de Lucid Air Touring ±25 minuten (piek 320 vs 250 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 22 kW.

Welke komt verder op een volle accu?

Op papier: de Porsche Taycan Turbo haalt 630 km WLTP, de Lucid Air Touring 725 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.

Welke is goedkoper per 100 km?

Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Porsche Taycan Turbo ongeveer € 4,31 en met de Lucid Air Touring ongeveer € 3,55, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.

Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Porsche Taycan en Lucid Air?

De 320- en 250-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±21 en ±25 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.