BMW i7 vs Porsche Taycan
BMW i7 xDrive60 of Porsche Taycan Turbo: op papier 625 en 630 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Wie twijfelt tussen de BMW i7 xDrive60 (sedan, 2022) en de Porsche Taycan Turbo (sportieve EV, 2024) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW i7 xDrive60 | Porsche Taycan Turbo |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 102 kWh | 97 kWh |
| WLTP-bereik | 625 km | 630 km |
| Verbruik (berekend) | 16,3 kWh/100 km | 15,4 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 195 kW | 320 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 35 min | ± 21 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 185 km | ± 322 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,57 | € 4,31 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de Porsche Taycan Turbo voor: 630 versus 625 km, oftewel 5 km (zo'n 1%) verschil.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Porsche Taycan Turbo: 20,5 tegenover 35,4 minuten — een verschil van 14,9 minuten (±42%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de BMW i7 xDrive60 zo'n 185 km bij en bij de Porsche Taycan Turbo ongeveer 322 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Porsche Taycan Turbo aan het langste eind met 15,4 om 16,3 kWh/100 km; dat scheelt 0,9 kWh/100 km, ruwweg 6%. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 38,77 verschil.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Porsche Taycan Turbo als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de BMW i7 xDrive60 niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: BMW i7 xDrive60 en Porsche Taycan Turbo.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW i7 xDrive60 of de Porsche Taycan Turbo?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW i7 xDrive60 indicatief ±35 minuten en bij de Porsche Taycan Turbo ±21 minuten (piek 195 vs 320 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de BMW i7 en de Porsche Taycan?
Volgens de WLTP-opgave 625 km tegenover 630 km — een verschil van 5 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW i7 xDrive60 ongeveer € 4,57 en met de Porsche Taycan Turbo ongeveer € 4,31, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 102 kWh over 625 km voor de BMW i7 xDrive60, 97 kWh over 630 km voor de Porsche Taycan Turbo. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.