Renault Scenic E-Tech vs Porsche Taycan
Renault Scenic E-Tech Long Range of Porsche Taycan Turbo: op papier 625 en 630 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Wie twijfelt tussen de Renault Scenic E-Tech Long Range (middelgrote SUV, 2024) en de Porsche Taycan Turbo (sportieve EV, 2024) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Renault Scenic E-Tech Long Range | Porsche Taycan Turbo |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 87 kWh | 97 kWh |
| WLTP-bereik | 625 km | 630 km |
| Verbruik (berekend) | 13,9 kWh/100 km | 15,4 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 150 kW | 320 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 39 min | ± 21 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 167 km | ± 322 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,90 | € 4,31 |
| Aandrijving | FWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de Porsche Taycan Turbo voor: 630 versus 625 km, oftewel 5 km (zo'n 1%) verschil.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Porsche Taycan Turbo aan het langste eind met 20,5 om 39,3 minuten; dat scheelt 18,8 minuten, ruwweg 48%. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Renault Scenic E-Tech Long Range zo'n 167 km bij en bij de Porsche Taycan Turbo ongeveer 322 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Renault Scenic E-Tech Long Range voor: 13,9 versus 15,4 kWh/100 km, oftewel 1,5 kWh/100 km (zo'n 10%) verschil. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 62,03.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Scenic E-Tech Long Range met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Porsche Taycan Turbo de meeste punten. Wie de Renault Scenic E-Tech Long Range overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Renault Scenic E-Tech Long Range en Porsche Taycan Turbo.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Renault Scenic E-Tech Long Range of de Porsche Taycan Turbo?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Renault Scenic E-Tech Long Range indicatief ±39 minuten en bij de Porsche Taycan Turbo ±21 minuten (piek 150 vs 320 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Renault Scenic E-Tech Long Range haalt 625 km WLTP, de Porsche Taycan Turbo 630 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Renault Scenic E-Tech Long Range ongeveer € 3,90 en met de Porsche Taycan Turbo ongeveer € 4,31, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.