Porsche Macan vs Porsche Taycan
Porsche Macan 4 of Porsche Taycan Turbo: op papier 613 en 630 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Porsche Macan 4 (middelgrote SUV, 2024) en de Porsche Taycan Turbo (sportieve EV, 2024) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Porsche Macan 4 | Porsche Taycan Turbo |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 95 kWh | 97 kWh |
| WLTP-bereik | 613 km | 630 km |
| Verbruik (berekend) | 15,5 kWh/100 km | 15,4 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 270 kW | 320 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 24 min | ± 21 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 270 km | ± 322 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,34 | € 4,31 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Porsche Taycan Turbo beter met 630 tegen 613 km — 17 km ofwel ±3% uit elkaar.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Porsche Taycan Turbo aan het langste eind met 20,5 om 23,8 minuten; dat scheelt 3,3 minuten, ruwweg 14%. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±270 km (bij de Porsche Macan 4) tegenover ±322 km (bij de Porsche Taycan Turbo) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Porsche Taycan Turbo: 15,4 tegenover 15,5 kWh/100 km — een verschil van 0,1 kWh/100 km (±1%). Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 4,23.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Porsche Taycan Turbo er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Porsche Macan 4 kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Porsche Macan 4 en Porsche Taycan Turbo.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Porsche Macan 4 of de Porsche Taycan Turbo?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Porsche Macan 4 indicatief ±24 minuten en bij de Porsche Taycan Turbo ±21 minuten (piek 270 vs 320 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Porsche Macan 4 haalt 613 km WLTP, de Porsche Taycan Turbo 630 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Porsche Macan 4 ongeveer € 4,34 en met de Porsche Taycan Turbo ongeveer € 4,31, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 95 kWh over 613 km voor de Porsche Macan 4, 97 kWh over 630 km voor de Porsche Taycan Turbo. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.