Kia EV4 vs Porsche Taycan
Kia EV4 81 kWh of Porsche Taycan Turbo: op papier 630 en 630 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Wie twijfelt tussen de Kia EV4 81 kWh (hatchback, 2025) en de Porsche Taycan Turbo (sportieve EV, 2024) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Kia EV4 81 kWh | Porsche Taycan Turbo |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 81,4 kWh | 97 kWh |
| WLTP-bereik | 630 km | 630 km |
| Verbruik (berekend) | 12,9 kWh/100 km | 15,4 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 128 kW | 320 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 43 min | ± 21 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 154 km | ± 322 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,62 | € 4,31 |
| Aandrijving | FWD | AWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik ontlopen de twee elkaar niets: beide noteren 630 km.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Porsche Taycan Turbo voor: 20,5 versus 43,1 minuten, oftewel 22,5 minuten (zo'n 52%) verschil. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Kia EV4 81 kWh zo'n 154 km bij en bij de Porsche Taycan Turbo ongeveer 322 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Kia EV4 81 kWh voor: 12,9 versus 15,4 kWh/100 km, oftewel 2,5 kWh/100 km (zo'n 16%) verschil. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 104,00.
Alleen de Kia EV4 81 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op deze laaddata houden de twee elkaar in evenwicht: elk wint op andere punten. Kies dan op prijs, ruimte en uitrusting. Bekijk de volledige laadgidsen: Kia EV4 81 kWh en Porsche Taycan Turbo.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Kia EV4 81 kWh of de Porsche Taycan Turbo?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Kia EV4 81 kWh indicatief ±43 minuten en bij de Porsche Taycan Turbo ±21 minuten (piek 128 vs 320 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Kia EV4 en de Porsche Taycan?
Volgens de WLTP-opgave 630 km tegenover 630 km — een verschil van 0 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Kia EV4 81 kWh ongeveer € 3,62 en met de Porsche Taycan Turbo ongeveer € 4,31, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.