Kia EV3 vs Porsche Taycan
De Kia EV3 81 kWh en de Porsche Taycan Turbo zitten qua bereik dicht bij elkaar (605 vs 630 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
In deze datavergelijking leggen we de Kia EV3 81 kWh (compacte SUV, 2024) naast de Porsche Taycan Turbo (sportieve EV, 2024): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Kia EV3 81 kWh | Porsche Taycan Turbo |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 81,4 kWh | 97 kWh |
| WLTP-bereik | 605 km | 630 km |
| Verbruik (berekend) | 13,5 kWh/100 km | 15,4 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 128 kW | 320 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 43 min | ± 21 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 147 km | ± 322 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,77 | € 4,31 |
| Aandrijving | FWD | AWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Porsche Taycan Turbo: 630 tegenover 605 km — een verschil van 25 km (±4%).
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Porsche Taycan Turbo beter met 20,5 tegen 43,1 minuten — 22,5 minuten ofwel ±52% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±147 km (bij de Kia EV3 81 kWh) tegenover ±322 km (bij de Porsche Taycan Turbo) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Kia EV3 81 kWh aan het langste eind met 13,5 om 15,4 kWh/100 km; dat scheelt 1,9 kWh/100 km, ruwweg 13%. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 81,58.
Alleen de Kia EV3 81 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Porsche Taycan Turbo de meeste punten. Wie de Kia EV3 81 kWh overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Kia EV3 81 kWh en Porsche Taycan Turbo.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Kia EV3 81 kWh of de Porsche Taycan Turbo?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Kia EV3 81 kWh indicatief ±43 minuten en bij de Porsche Taycan Turbo ±21 minuten (piek 128 vs 320 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Kia EV3 81 kWh haalt 605 km WLTP, de Porsche Taycan Turbo 630 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Kia EV3 81 kWh ongeveer € 3,77 en met de Porsche Taycan Turbo ongeveer € 4,31, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 81,4 kWh over 605 km voor de Kia EV3 81 kWh, 97 kWh over 630 km voor de Porsche Taycan Turbo. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.