Polestar 4 vs Porsche Taycan
De Polestar 4 Long Range Single Motor en de Porsche Taycan Turbo zitten qua bereik dicht bij elkaar (620 vs 630 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Wie twijfelt tussen de Polestar 4 Long Range Single Motor (middelgrote SUV, 2024) en de Porsche Taycan Turbo (sportieve EV, 2024) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Polestar 4 Long Range Single Motor | Porsche Taycan Turbo |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 94 kWh | 97 kWh |
| WLTP-bereik | 620 km | 630 km |
| Verbruik (berekend) | 15,2 kWh/100 km | 15,4 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 200 kW | 320 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 32 min | ± 21 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 204 km | ± 322 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,25 | € 4,31 |
| Aandrijving | RWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Porsche Taycan Turbo aan het langste eind met 630 om 620 km; dat scheelt 10 km, ruwweg 2%.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Porsche Taycan Turbo aan het langste eind met 20,5 om 31,8 minuten; dat scheelt 11,3 minuten, ruwweg 36%. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±204 km (bij de Polestar 4 Long Range Single Motor) tegenover ±322 km (bij de Porsche Taycan Turbo) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Polestar 4 Long Range Single Motor voor: 15,2 versus 15,4 kWh/100 km, oftewel 0,2 kWh/100 km (zo'n 2%) verschil. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 9,89.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Polestar 4 Long Range Single Motor met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Porsche Taycan Turbo er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Polestar 4 Long Range Single Motor kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Polestar 4 Long Range Single Motor en Porsche Taycan Turbo.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Polestar 4 Long Range Single Motor of de Porsche Taycan Turbo?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Polestar 4 Long Range Single Motor indicatief ±32 minuten en bij de Porsche Taycan Turbo ±21 minuten (piek 200 vs 320 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Polestar 4 Long Range Single Motor haalt 620 km WLTP, de Porsche Taycan Turbo 630 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Polestar 4 Long Range Single Motor ongeveer € 4,25 en met de Porsche Taycan Turbo ongeveer € 4,31, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.