Kia Niro EV: laadtijd en bereik
Alle laadtijden, kosten en het echte bereik van de Kia Niro EV — berekend uit de fabrieksopgaven: 64,8 kWh netto, 460 km WLTP, 11 kW AC en 72 kW DC.
Wie een Kia Niro EV rijdt of overweegt, wil twee dingen weten: wat is het echte bereik en hoe lang sta je aan de paal? Deze datapagina beantwoordt dat met cijfers: 64,8 kWh netto accu, 460 km WLTP, AC-laden tot 11 kW en DC-snelladen tot 72 kW.
Alle afgeleide waarden op deze pagina zijn berekend uit de fabrieksopgaven (peildatum 2026) met de vuistregels uit onze gids laadtijd berekenen. De werkelijkheid wijkt af door temperatuur, rijstijl en laadcurve — zie ook laadverlies en rendement.
Specificaties van de Kia Niro EV
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Bruikbare accucapaciteit | 64,8 kWh |
| WLTP-bereik (fabrieksopgave) | 460 km |
| Verbruik (berekend uit WLTP) | 14,1 kWh/100 km |
| Max. AC-laadvermogen | 11 kW |
| Max. DC-snellaadvermogen (piek) | 72 kW |
| Aandrijving | FWD |
| Carrosserie/segment | compacte SUV |
| Op de markt sinds (modeljaar) | 2022 |
| Vehicle-to-load (V2L) | ja |
Laadtijden: van stopcontact tot snellader
De AC-tijden hieronder zijn volledig laden (0-100%) inclusief zo'n 10% laadverlies; de snellaadtijd is de gebruikelijke 10-80%-beurt. Voor de Kia Niro EV (64,8 kWh netto) komt dat op het volgende neer:
| Laadpunt | Effectief vermogen | Laadtijd (indicatief) |
|---|---|---|
| Stopcontact (noodoplossing) | 2,3 kW | 31 u 20 |
| 1-fase thuislader | 3,7 kW | 19 u 30 |
| Thuis/publiek 1-fase 7,4 kW | 7,4 kW | 9 u 45 |
| Publieke laadpaal 11 kW | 11 kW | 6 u 35 |
| Publieke laadpaal 22 kW | 11 kW | 6 u 35 |
| DC-snellader (10-80%) | tot 72 kW | ± 61 min |
Het snellaadvermogen van 72 kW is naar de maatstaf van 2026 bescheiden; voor woon-werkverkeer met thuisladen merk je daar weinig van, op vakantieritten wel. Aan de snellader komt er per kwartier grofweg 79 km bereik bij. Meer achtergrond over piekvermogen en laadcurves lees je in onze snellaadgids.
Wat kost laden met deze accu?
Met een verbruik van 14,1 kWh/100 km (berekend uit de WLTP-opgave) betaal je bij de indicatieve 2026-tarieven het volgende. Thuis laden is vrijwel altijd het goedkoopst — zie de actuele laadtarieven en laadkosten berekenen.
| Laadplek | Volle accu (0-100%) | Per 100 km |
|---|---|---|
| Thuis (€ 0,28/kWh) | € 18,14 | € 3,94 |
| Publieke paal (€ 0,45/kWh) | € 29,16 | € 6,34 |
| Snellader (€ 0,69/kWh) | € 44,71 | € 9,72 |
Het berekende verbruik van 14,1 kWh/100 km is gemiddeld voor deze klasse. Wie op een dynamisch contract slim laadt, drukt de kosten per 100 km nog verder.
Praktijkbereik: zomer, snelweg en winter
| Situatie | Indicatief bereik |
|---|---|
| WLTP (officieel) | 460 km |
| Gemengd gebruik (±82%) | ± 377 km |
| Winter, korte ritten (±75%) | ± 345 km |
| Snelweg 130 km/u (±68%) | ± 313 km |
De percentages zijn vuistregels uit onze gids winterbereik: kou, snelheid en verwarming drukken het bereik. Reken voor lange winterse snelwegritten met de Kia Niro EV dus eerder op zo'n 276 km per acculading dan op de officiële 460 km.
Vergelijk de Kia Niro EV met alternatieven
Deze modellen zitten qua bereik in dezelfde orde van grootte. Elke vergelijking zet accu, laadsnelheid, bereik en kosten naast elkaar:
- Kia EV3 58 kWh vs Kia Niro EV
- Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC vs Kia Niro EV
- BMW iX1 xDrive30 vs Kia Niro EV
- Kia EV4 58 kWh vs Kia Niro EV
- Lexus RZ 450e vs Kia Niro EV
- MG ZS EV Long Range 72 kWh vs Kia Niro EV
- Zeekr X Long Range RWD vs Kia Niro EV
- Lynk & Co 02 vs Kia Niro EV
- VinFast VF 8 Extended Range vs Kia Niro EV
- Hyundai Ioniq 5 N vs Kia Niro EV
- Lexus UX 300e vs Kia Niro EV
- MG MG4 Comfort 64 kWh vs Kia Niro EV
- Renault Megane E-Tech EV60 vs Kia Niro EV
- Volvo EX30 Twin Motor Performance vs Kia Niro EV
- Genesis Electrified GV70 vs Kia Niro EV
- Tesla Model Y RWD vs Kia Niro EV
- Nio ET5 75 kWh vs Kia Niro EV
- Kia Niro EV vs Toyota bZ4X AWD
- Kia Niro EV vs BMW iX3
- Kia Niro EV vs Mini Countryman E
- Kia Niro EV vs Subaru Solterra
- Kia Niro EV vs Genesis GV60 Sport
- Kia Niro EV vs Ford Mustang Mach-E Standard Range
- Kia Niro EV vs Jaguar I-Pace EV400
- Kia Niro EV vs BMW iX1 eDrive20
- Kia Niro EV vs Volvo EX30 Single Motor Extended Range
- Kia Niro EV vs BMW iX2 eDrive20
- Kia Niro EV vs Mazda 6e Standard Range
- Kia Niro EV vs MG S5 EV 64 kWh
- Kia Niro EV vs Hyundai Ioniq 5 77 kWh AWD
- Kia Niro EV vs BYD Sealion 7
- Kia Niro EV vs BMW i4 eDrive35
- Kia Niro EV vs Volkswagen ID. Buzz Pro 86 kWh (LWB)
- Kia Niro EV vs Ford Mustang Mach-E GT
Meer weten? Lees ook onze gidsen over een laadpas kiezen, een laadpaal installeren, thuis laden, laadtarieven.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt snelladen met de Kia Niro EV?
Een 10-80%-snellaadbeurt duurt indicatief zo'n 61 minuten. De auto haalt een piek van 72 kW, maar het gemiddelde over de hele beurt ligt lager omdat het vermogen boven de ±60-70% acculading terugloopt.
Wat kost een volle accu bij de Kia Niro EV?
Thuis (€ 0,28 per kWh) kost 0-100% laden ongeveer € 18,14; aan een publieke paal (€ 0,45) circa € 29,16 en aan de snellader (€ 0,69) rond € 44,71. Tarieven zijn indicatief voor 2026.
Hoe ver komt de Kia Niro EV in de winter?
Reken bij korte winterritten op zo'n 345 km (±75% van WLTP) en op de winterse snelweg eerder op 276 km. Voorverwarmen aan de laadkabel en een lagere snelheid schelen merkbaar.
Kan de Kia Niro EV aan elke laadpaal laden?
Ja: AC-laden gaat via de standaard Type 2-stekker (tot 11 kW bij deze auto) en DC-snelladen via CCS. Je hebt wel een laadpas nodig voor vrijwel alle publieke palen.