Mercedes-Benz EQA vs Kia Niro EV
Met 438 en 460 km WLTP-bereik liggen de Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC en de Kia Niro EV in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC (compacte SUV, 2023) en de Kia Niro EV (compacte SUV, 2022) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC | Kia Niro EV |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 66,5 kWh | 64,8 kWh |
| WLTP-bereik | 438 km | 460 km |
| Verbruik (berekend) | 15,2 kWh/100 km | 14,1 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 72 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 45 min | ± 61 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 102 km | ± 79 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,25 | € 3,94 |
| Aandrijving | AWD | FWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Kia Niro EV aan het langste eind met 460 om 438 km; dat scheelt 22 km, ruwweg 5%.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC: 45 tegenover 61 minuten — een verschil van 15,9 minuten (±26%). Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±102 km (bij de Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC) tegenover ±79 km (bij de Kia Niro EV) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Kia Niro EV aan het langste eind met 14,1 om 15,2 kWh/100 km; dat scheelt 1,1 kWh/100 km, ruwweg 7%. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 46,02.
Alleen de Kia Niro EV heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Kia Niro EV er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC en Kia Niro EV.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC of de Kia Niro EV?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC indicatief ±45 minuten en bij de Kia Niro EV ±61 minuten (piek 100 vs 72 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Mercedes-Benz EQA en de Kia Niro EV?
Volgens de WLTP-opgave 438 km tegenover 460 km — een verschil van 22 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC ongeveer € 4,25 en met de Kia Niro EV ongeveer € 3,94, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 66,5 kWh over 438 km voor de Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC, 64,8 kWh over 460 km voor de Kia Niro EV. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.