Porsche Taycan 4S: laadtijd en bereik
Alle laadtijden, kosten en het echte bereik van de Porsche Taycan 4S — berekend uit de fabrieksopgaven: 97 kWh netto, 642 km WLTP, 11 kW AC en 320 kW DC.
Op papier haalt de Porsche Taycan 4S 642 km uit een accu van 97 kWh. Maar papier is geduldig: in deze gids rekenen we het WLTP-cijfer om naar snelweg- en winterbereik, en vertalen we het laadvermogen (11 kW AC, 320 kW DC) naar echte laadtijden en kosten per beurt.
Alle afgeleide waarden op deze pagina zijn berekend uit de fabrieksopgaven (peildatum 2026) met de vuistregels uit onze gids laadtijd berekenen. De werkelijkheid wijkt af door temperatuur, rijstijl en laadcurve — zie ook laadverlies en rendement.
Specificaties van de Porsche Taycan 4S
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Bruikbare accucapaciteit | 97 kWh |
| WLTP-bereik (fabrieksopgave) | 642 km |
| Verbruik (berekend uit WLTP) | 15,1 kWh/100 km |
| Max. AC-laadvermogen | 11 kW |
| Max. DC-snellaadvermogen (piek) | 320 kW |
| Aandrijving | AWD |
| Carrosserie/segment | sportieve EV |
| Op de markt sinds (modeljaar) | 2024 |
| Vehicle-to-load (V2L) | nee |
Laadtijden: van stopcontact tot snellader
De AC-tijden hieronder zijn volledig laden (0-100%) inclusief zo'n 10% laadverlies; de snellaadtijd is de gebruikelijke 10-80%-beurt. Voor de Porsche Taycan 4S (97 kWh netto) komt dat op het volgende neer:
| Laadpunt | Effectief vermogen | Laadtijd (indicatief) |
|---|---|---|
| Stopcontact (noodoplossing) | 2,3 kW | 46 u 50 |
| 1-fase thuislader | 3,7 kW | 29 u 10 |
| Thuis/publiek 1-fase 7,4 kW | 7,4 kW | 14 u 35 |
| Publieke laadpaal 11 kW | 11 kW | 9 u 50 |
| Publieke laadpaal 22 kW | 11 kW | 9 u 50 |
| DC-snellader (10-80%) | tot 320 kW | ± 21 min |
Dankzij het hoge piekvermogen van 320 kW behoort deze auto tot de snelste laders op de markt; een koffiestop is vaak al genoeg voor honderden kilometers extra. Aan de snellader komt er per kwartier grofweg 328 km bereik bij. Meer achtergrond over piekvermogen en laadcurves lees je in onze snellaadgids.
Wat kost laden met deze accu?
Met een verbruik van 15,1 kWh/100 km (berekend uit de WLTP-opgave) betaal je bij de indicatieve 2026-tarieven het volgende. Thuis laden is vrijwel altijd het goedkoopst — zie de actuele laadtarieven en laadkosten berekenen.
| Laadplek | Volle accu (0-100%) | Per 100 km |
|---|---|---|
| Thuis (€ 0,28/kWh) | € 27,16 | € 4,23 |
| Publieke paal (€ 0,45/kWh) | € 43,65 | € 6,80 |
| Snellader (€ 0,69/kWh) | € 66,93 | € 10,43 |
Het berekende verbruik van 15,1 kWh/100 km is gemiddeld voor deze klasse. Wie op een dynamisch contract slim laadt, drukt de kosten per 100 km nog verder.
Praktijkbereik: zomer, snelweg en winter
| Situatie | Indicatief bereik |
|---|---|
| WLTP (officieel) | 642 km |
| Gemengd gebruik (±82%) | ± 526 km |
| Winter, korte ritten (±75%) | ± 482 km |
| Snelweg 130 km/u (±68%) | ± 437 km |
De percentages zijn vuistregels uit onze gids winterbereik: kou, snelheid en verwarming drukken het bereik. Reken voor lange winterse snelwegritten met de Porsche Taycan 4S dus eerder op zo'n 385 km per acculading dan op de officiële 642 km.
Vergelijk de Porsche Taycan 4S met alternatieven
Deze modellen zitten qua bereik in dezelfde orde van grootte. Elke vergelijking zet accu, laadsnelheid, bereik en kosten naast elkaar:
- Hyundai Ioniq 9 vs Porsche Taycan 4S
- Polestar 4 Long Range Single Motor vs Porsche Taycan 4S
- Zeekr 001 Long Range RWD vs Porsche Taycan 4S
- Volkswagen ID.7 Pro vs Porsche Taycan 4S
- Audi e-tron GT quattro vs Porsche Taycan 4S
- Audi Q6 e-tron performance vs Porsche Taycan 4S
- BMW i7 xDrive60 vs Porsche Taycan 4S
- Renault Scenic E-Tech Long Range vs Porsche Taycan 4S
- Ford Capri Extended Range vs Porsche Taycan 4S
- Tesla Model 3 Long Range AWD vs Porsche Taycan 4S
- BMW iX xDrive50 vs Porsche Taycan 4S
- Kia EV4 81 kWh vs Porsche Taycan 4S
- Porsche Taycan Turbo vs Porsche Taycan 4S
- Polestar 3 Long Range Dual Motor vs Porsche Taycan 4S
- Tesla Model S Dual Motor vs Porsche Taycan 4S
- Mercedes-Benz EQS SUV 450+ vs Porsche Taycan 4S
- Porsche Macan RWD vs Porsche Taycan 4S
- Porsche Taycan 4S vs Mercedes-Benz EQE 350+
- Porsche Taycan 4S vs Polestar 2 Long Range Single Motor
- Porsche Taycan 4S vs Peugeot e-5008 98 kWh Long Range
- Porsche Taycan 4S vs Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC
- Porsche Taycan 4S vs Volvo ES90 Extended Range
- Porsche Taycan 4S vs Peugeot e-3008 98 kWh Long Range
- Porsche Taycan 4S vs Volkswagen ID.7 Pro S
- Porsche Taycan 4S vs Audi A6 Avant e-tron performance
- Porsche Taycan 4S vs Lucid Air Touring
- Porsche Taycan 4S vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Porsche Taycan 4S vs Lucid Air Pure
- Porsche Taycan 4S vs Audi A6 e-tron performance
- Porsche Taycan 4S vs DS N°8 Long Range
- Porsche Taycan 4S vs Mercedes-Benz CLA 250+ EQ
Meer weten? Lees ook onze gidsen over een laadpaal installeren, thuis laden, laadtarieven, laadverlies en rendement.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt snelladen met de Porsche Taycan 4S?
Een 10-80%-snellaadbeurt duurt indicatief zo'n 21 minuten. De auto haalt een piek van 320 kW, maar het gemiddelde over de hele beurt ligt lager omdat het vermogen boven de ±60-70% acculading terugloopt.
Wat kost een volle accu bij de Porsche Taycan 4S?
Thuis (€ 0,28 per kWh) kost 0-100% laden ongeveer € 27,16; aan een publieke paal (€ 0,45) circa € 43,65 en aan de snellader (€ 0,69) rond € 66,93. Tarieven zijn indicatief voor 2026.
Hoe ver komt de Porsche Taycan 4S in de winter?
Reken bij korte winterritten op zo'n 482 km (±75% van WLTP) en op de winterse snelweg eerder op 385 km. Voorverwarmen aan de laadkabel en een lagere snelheid schelen merkbaar.
Kan de Porsche Taycan 4S aan elke laadpaal laden?
Ja: AC-laden gaat via de standaard Type 2-stekker (tot 11 kW bij deze auto) en DC-snelladen via CCS. Je hebt wel een laadpas nodig voor vrijwel alle publieke palen.