Renault Scenic E-Tech vs Porsche Taycan
Renault Scenic E-Tech Long Range of Porsche Taycan 4S: op papier 625 en 642 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Renault Scenic E-Tech Long Range (middelgrote SUV, 2024) en de Porsche Taycan 4S (sportieve EV, 2024) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Renault Scenic E-Tech Long Range | Porsche Taycan 4S |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 87 kWh | 97 kWh |
| WLTP-bereik | 625 km | 642 km |
| Verbruik (berekend) | 13,9 kWh/100 km | 15,1 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 150 kW | 320 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 39 min | ± 21 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 167 km | ± 328 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,90 | € 4,23 |
| Aandrijving | FWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Porsche Taycan 4S aan het langste eind met 642 om 625 km; dat scheelt 17 km, ruwweg 3%.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Porsche Taycan 4S beter met 20,5 tegen 39,3 minuten — 18,8 minuten ofwel ±48% uit elkaar. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Renault Scenic E-Tech Long Range zo'n 167 km bij en bij de Porsche Taycan 4S ongeveer 328 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Renault Scenic E-Tech Long Range voor: 13,9 versus 15,1 kWh/100 km, oftewel 1,2 kWh/100 km (zo'n 8%) verschil. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 49,94 verschil.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Scenic E-Tech Long Range met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Porsche Taycan 4S er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Renault Scenic E-Tech Long Range kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Renault Scenic E-Tech Long Range en Porsche Taycan 4S.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Renault Scenic E-Tech Long Range of de Porsche Taycan 4S?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Renault Scenic E-Tech Long Range indicatief ±39 minuten en bij de Porsche Taycan 4S ±21 minuten (piek 150 vs 320 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Renault Scenic E-Tech Long Range haalt 625 km WLTP, de Porsche Taycan 4S 642 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Renault Scenic E-Tech Long Range ongeveer € 3,90 en met de Porsche Taycan 4S ongeveer € 4,23, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 87 kWh over 625 km voor de Renault Scenic E-Tech Long Range, 97 kWh over 642 km voor de Porsche Taycan 4S. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.