BMW iX vs Porsche Taycan
De BMW iX xDrive50 en de Porsche Taycan 4S zitten qua bereik dicht bij elkaar (630 vs 642 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de BMW iX xDrive50 (grote SUV, 2021) en de Porsche Taycan 4S (sportieve EV, 2024) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW iX xDrive50 | Porsche Taycan 4S |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 105 kWh | 97 kWh |
| WLTP-bereik | 630 km | 642 km |
| Verbruik (berekend) | 16,7 kWh/100 km | 15,1 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 195 kW | 320 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 36 min | ± 21 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 181 km | ± 328 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,67 | € 4,23 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Porsche Taycan 4S beter met 642 tegen 630 km — 12 km ofwel ±2% uit elkaar.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Porsche Taycan 4S voor: 20,5 versus 36,5 minuten, oftewel 15,9 minuten (zo'n 44%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±181 km (bij de BMW iX xDrive50) tegenover ±328 km (bij de Porsche Taycan 4S) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Porsche Taycan 4S: 15,1 tegenover 16,7 kWh/100 km — een verschil van 1,6 kWh/100 km (±9%). Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 65,42.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Porsche Taycan 4S de meeste punten. Wie de BMW iX xDrive50 overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: BMW iX xDrive50 en Porsche Taycan 4S.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW iX xDrive50 of de Porsche Taycan 4S?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW iX xDrive50 indicatief ±36 minuten en bij de Porsche Taycan 4S ±21 minuten (piek 195 vs 320 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de BMW iX en de Porsche Taycan?
Volgens de WLTP-opgave 630 km tegenover 642 km — een verschil van 12 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW iX xDrive50 ongeveer € 4,67 en met de Porsche Taycan 4S ongeveer € 4,23, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van BMW iX en Porsche Taycan?
De 195- en 320-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±36 en ±21 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.