MG MG4 Standard 51 kWh: laadtijd en bereik
Alle laadtijden, kosten en het echte bereik van de MG MG4 Standard 51 kWh — berekend uit de fabrieksopgaven: 50,8 kWh netto, 350 km WLTP, 6,6 kW AC en 117 kW DC.
Hoe snel laadt de MG MG4 Standard 51 kWh, en wat kost dat? Met 50,8 kWh bruikbare accucapaciteit, een WLTP-bereik van 350 km en een piek-snellaadvermogen van 117 kW zetten we alle laadtijden en kosten voor deze hatchback op een rij — berekend met dezelfde vuistregels als onze algemene laadgidsen.
Alle afgeleide waarden op deze pagina zijn berekend uit de fabrieksopgaven (peildatum 2026) met de vuistregels uit onze gids laadtijd berekenen. De werkelijkheid wijkt af door temperatuur, rijstijl en laadcurve — zie ook laadverlies en rendement.
Specificaties van de MG MG4 Standard 51 kWh
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Bruikbare accucapaciteit | 50,8 kWh |
| WLTP-bereik (fabrieksopgave) | 350 km |
| Verbruik (berekend uit WLTP) | 14,5 kWh/100 km |
| Max. AC-laadvermogen | 6,6 kW |
| Max. DC-snellaadvermogen (piek) | 117 kW |
| Aandrijving | RWD |
| Carrosserie/segment | hatchback |
| Op de markt sinds (modeljaar) | 2022 |
| Vehicle-to-load (V2L) | ja |
Laadtijden: van stopcontact tot snellader
De AC-tijden hieronder zijn volledig laden (0-100%) inclusief zo'n 10% laadverlies; de snellaadtijd is de gebruikelijke 10-80%-beurt. Voor de MG MG4 Standard 51 kWh (50,8 kWh netto) komt dat op het volgende neer:
| Laadpunt | Effectief vermogen | Laadtijd (indicatief) |
|---|---|---|
| Stopcontact (noodoplossing) | 2,3 kW | 24 u 30 |
| 1-fase thuislader | 3,7 kW | 15 u 15 |
| Thuis/publiek 1-fase 7,4 kW | 6,6 kW | 8 u 35 |
| Publieke laadpaal 11 kW | 6,6 kW | 8 u 35 |
| Publieke laadpaal 22 kW | 6,6 kW | 8 u 35 |
| DC-snellader (10-80%) | tot 117 kW | ± 29 min |
Het snellaadvermogen van 117 kW is naar de maatstaf van 2026 bescheiden; voor woon-werkverkeer met thuisladen merk je daar weinig van, op vakantieritten wel. Aan de snellader komt er per kwartier grofweg 125 km bereik bij. Meer achtergrond over piekvermogen en laadcurves lees je in onze snellaadgids.
Wat kost laden met deze accu?
Met een verbruik van 14,5 kWh/100 km (berekend uit de WLTP-opgave) betaal je bij de indicatieve 2026-tarieven het volgende. Thuis laden is vrijwel altijd het goedkoopst — zie de actuele laadtarieven en laadkosten berekenen.
| Laadplek | Volle accu (0-100%) | Per 100 km |
|---|---|---|
| Thuis (€ 0,28/kWh) | € 14,22 | € 4,06 |
| Publieke paal (€ 0,45/kWh) | € 22,86 | € 6,53 |
| Snellader (€ 0,69/kWh) | € 35,05 | € 10,01 |
Het berekende verbruik van 14,5 kWh/100 km is gemiddeld voor deze klasse. Wie op een dynamisch contract slim laadt, drukt de kosten per 100 km nog verder.
Praktijkbereik: zomer, snelweg en winter
| Situatie | Indicatief bereik |
|---|---|
| WLTP (officieel) | 350 km |
| Gemengd gebruik (±82%) | ± 287 km |
| Winter, korte ritten (±75%) | ± 262 km |
| Snelweg 130 km/u (±68%) | ± 238 km |
De percentages zijn vuistregels uit onze gids winterbereik: kou, snelheid en verwarming drukken het bereik. Reken voor lange winterse snelwegritten met de MG MG4 Standard 51 kWh dus eerder op zo'n 210 km per acculading dan op de officiële 350 km.
Vergelijk de MG MG4 Standard 51 kWh met alternatieven
Deze modellen zitten qua bereik in dezelfde orde van grootte. Elke vergelijking zet accu, laadsnelheid, bereik en kosten naast elkaar:
- Renault 5 E-Tech 40 kWh vs MG MG4 Standard 51 kWh
- Citroën ë-C3 44 kWh vs MG MG4 Standard 51 kWh
- Fiat Grande Panda Elektrisch vs MG MG4 Standard 51 kWh
- MG ZS EV Standard 51 kWh vs MG MG4 Standard 51 kWh
- Peugeot e-Rifter vs MG MG4 Standard 51 kWh
- Fiat 500e 42 kWh vs MG MG4 Standard 51 kWh
- BYD Dolphin Surf vs MG MG4 Standard 51 kWh
- Hyundai Inster Standard Range vs MG MG4 Standard 51 kWh
- Abarth 600e vs MG MG4 Standard 51 kWh
- Alfa Romeo Junior Veloce vs MG MG4 Standard 51 kWh
- Ford E-Transit Custom vs MG MG4 Standard 51 kWh
- Opel Mokka Electric 50 kWh vs MG MG4 Standard 51 kWh
- BYD Dolphin 44,9 kWh vs MG MG4 Standard 51 kWh
- MG S5 EV 49 kWh vs MG MG4 Standard 51 kWh
- Volvo EX30 Single Motor vs MG MG4 Standard 51 kWh
- Peugeot e-2008 50 kWh vs MG MG4 Standard 51 kWh
- Volkswagen ID.4 Pure 52 kWh vs MG MG4 Standard 51 kWh
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Citroën ë-C4 50 kWh
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Opel Corsa Electric 50 kWh
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Peugeot e-208 50 kWh
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Mercedes-Benz EQV 300
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Hyundai Inster Long Range
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Skoda Elroq 50
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Ford Puma Gen-E
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Hyundai Kona Electric 48 kWh
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Ford Explorer Standard Range
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Hyundai Ioniq 5 58 kWh
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Nissan Leaf e+ 59 kWh
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Kia EV6 58 kWh
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Renault Zoe R135 52 kWh
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Jeep Avenger Elektrisch
- MG MG4 Standard 51 kWh vs MG MG5 Long Range
- MG MG4 Standard 51 kWh vs Smart #1 Brabus
Meer weten? Lees ook onze gidsen over laadtarieven, laadverlies en rendement, laadkosten berekenen, winterbereik.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt snelladen met de MG MG4 Standard 51 kWh?
Een 10-80%-snellaadbeurt duurt indicatief zo'n 29 minuten. De auto haalt een piek van 117 kW, maar het gemiddelde over de hele beurt ligt lager omdat het vermogen boven de ±60-70% acculading terugloopt.
Wat kost een volle accu bij de MG MG4 Standard 51 kWh?
Thuis (€ 0,28 per kWh) kost 0-100% laden ongeveer € 14,22; aan een publieke paal (€ 0,45) circa € 22,86 en aan de snellader (€ 0,69) rond € 35,05. Tarieven zijn indicatief voor 2026.
Hoe ver komt de MG MG4 Standard 51 kWh in de winter?
Reken bij korte winterritten op zo'n 262 km (±75% van WLTP) en op de winterse snelweg eerder op 210 km. Voorverwarmen aan de laadkabel en een lagere snelheid schelen merkbaar.
Kan de MG MG4 Standard 51 kWh aan elke laadpaal laden?
Ja: AC-laden gaat via de standaard Type 2-stekker (tot 6,6 kW bij deze auto) en DC-snelladen via CCS. Je hebt wel een laadpas nodig voor vrijwel alle publieke palen.