MG MG4 vs Renault Zoe
Met 350 en 395 km WLTP-bereik liggen de MG MG4 Standard 51 kWh en de Renault Zoe R135 52 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
In deze datavergelijking leggen we de MG MG4 Standard 51 kWh (hatchback, 2022) naast de Renault Zoe R135 52 kWh (compacte hatchback, 2019): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | MG MG4 Standard 51 kWh | Renault Zoe R135 52 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 50,8 kWh | 52 kWh |
| WLTP-bereik | 350 km | 395 km |
| Verbruik (berekend) | 14,5 kWh/100 km | 13,2 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 6,6 kW | 22 kW |
| DC-snelladen (piek) | 117 kW | 46 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 29 min | ± 77 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 125 km | ± 54 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,06 | € 3,69 |
| Aandrijving | RWD | FWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Renault Zoe R135 52 kWh: 395 tegenover 350 km — een verschil van 45 km (±13%).
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de MG MG4 Standard 51 kWh aan het langste eind met 29,4 om 76,6 minuten; dat scheelt 47,2 minuten, ruwweg 62%. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±125 km (bij de MG MG4 Standard 51 kWh) tegenover ±54 km (bij de Renault Zoe R135 52 kWh) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Renault Zoe R135 52 kWh voor: 13,2 versus 14,5 kWh/100 km, oftewel 1,3 kWh/100 km (zo'n 9%) verschil. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 56,69.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Zoe R135 52 kWh met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de MG MG4 Standard 51 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Renault Zoe R135 52 kWh de meeste punten. Wie de MG MG4 Standard 51 kWh overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: MG MG4 Standard 51 kWh en Renault Zoe R135 52 kWh.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de MG MG4 Standard 51 kWh of de Renault Zoe R135 52 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de MG MG4 Standard 51 kWh indicatief ±29 minuten en bij de Renault Zoe R135 52 kWh ±77 minuten (piek 117 vs 46 kW). AC-laden gaat met maximaal 6,6 respectievelijk 22 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de MG MG4 en de Renault Zoe?
Volgens de WLTP-opgave 350 km tegenover 395 km — een verschil van 45 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de MG MG4 Standard 51 kWh ongeveer € 4,06 en met de Renault Zoe R135 52 kWh ongeveer € 3,69, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 50,8 kWh over 350 km voor de MG MG4 Standard 51 kWh, 52 kWh over 395 km voor de Renault Zoe R135 52 kWh. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.