Kia EV9 RWD: laadtijd en bereik
Alle laadtijden, kosten en het echte bereik van de Kia EV9 RWD — berekend uit de fabrieksopgaven: 99,8 kWh netto, 563 km WLTP, 11 kW AC en 210 kW DC.
Wie een Kia EV9 RWD rijdt of overweegt, wil twee dingen weten: wat is het echte bereik en hoe lang sta je aan de paal? Deze datapagina beantwoordt dat met cijfers: 99,8 kWh netto accu, 563 km WLTP, AC-laden tot 11 kW en DC-snelladen tot 210 kW.
Alle afgeleide waarden op deze pagina zijn berekend uit de fabrieksopgaven (peildatum 2026) met de vuistregels uit onze gids laadtijd berekenen. De werkelijkheid wijkt af door temperatuur, rijstijl en laadcurve — zie ook laadverlies en rendement.
Specificaties van de Kia EV9 RWD
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Bruikbare accucapaciteit | 99,8 kWh |
| WLTP-bereik (fabrieksopgave) | 563 km |
| Verbruik (berekend uit WLTP) | 17,7 kWh/100 km |
| Max. AC-laadvermogen | 11 kW |
| Max. DC-snellaadvermogen (piek) | 210 kW |
| Aandrijving | RWD |
| Carrosserie/segment | grote SUV |
| Op de markt sinds (modeljaar) | 2023 |
| Vehicle-to-load (V2L) | ja |
Laadtijden: van stopcontact tot snellader
De AC-tijden hieronder zijn volledig laden (0-100%) inclusief zo'n 10% laadverlies; de snellaadtijd is de gebruikelijke 10-80%-beurt. Voor de Kia EV9 RWD (99,8 kWh netto) komt dat op het volgende neer:
| Laadpunt | Effectief vermogen | Laadtijd (indicatief) |
|---|---|---|
| Stopcontact (noodoplossing) | 2,3 kW | 48 u 15 |
| 1-fase thuislader | 3,7 kW | 30 uur |
| Thuis/publiek 1-fase 7,4 kW | 7,4 kW | 15 uur |
| Publieke laadpaal 11 kW | 11 kW | 10 u 05 |
| Publieke laadpaal 22 kW | 11 kW | 10 u 05 |
| DC-snellader (10-80%) | tot 210 kW | ± 32 min |
Dankzij het hoge piekvermogen van 210 kW behoort deze auto tot de snelste laders op de markt; een koffiestop is vaak al genoeg voor honderden kilometers extra. Aan de snellader komt er per kwartier grofweg 184 km bereik bij. Meer achtergrond over piekvermogen en laadcurves lees je in onze snellaadgids.
Wat kost laden met deze accu?
Met een verbruik van 17,7 kWh/100 km (berekend uit de WLTP-opgave) betaal je bij de indicatieve 2026-tarieven het volgende. Thuis laden is vrijwel altijd het goedkoopst — zie de actuele laadtarieven en laadkosten berekenen.
| Laadplek | Volle accu (0-100%) | Per 100 km |
|---|---|---|
| Thuis (€ 0,28/kWh) | € 27,94 | € 4,96 |
| Publieke paal (€ 0,45/kWh) | € 44,91 | € 7,98 |
| Snellader (€ 0,69/kWh) | € 68,86 | € 12,23 |
Het berekende verbruik van 17,7 kWh/100 km is aan de forse kant — logisch bij dit formaat en vermogen, maar het maakt publiek en snelladen relatief duur. Een eigen laadpunt (thuis laden) loont hier extra.
Praktijkbereik: zomer, snelweg en winter
| Situatie | Indicatief bereik |
|---|---|
| WLTP (officieel) | 563 km |
| Gemengd gebruik (±82%) | ± 462 km |
| Winter, korte ritten (±75%) | ± 422 km |
| Snelweg 130 km/u (±68%) | ± 383 km |
De percentages zijn vuistregels uit onze gids winterbereik: kou, snelheid en verwarming drukken het bereik. Reken voor lange winterse snelwegritten met de Kia EV9 RWD dus eerder op zo'n 338 km per acculading dan op de officiële 563 km.
Vergelijk de Kia EV9 RWD met alternatieven
Deze modellen zitten qua bereik in dezelfde orde van grootte. Elke vergelijking zet accu, laadsnelheid, bereik en kosten naast elkaar:
- Nissan Ariya 87 kWh vs Kia EV9 RWD
- Tesla Model Y Long Range AWD vs Kia EV9 RWD
- Mercedes-Benz EQB 250+ vs Kia EV9 RWD
- Audi Q4 e-tron 45 vs Kia EV9 RWD
- Volvo EX40 Twin Motor vs Kia EV9 RWD
- Tesla Model X Plaid vs Kia EV9 RWD
- Polestar 2 Standard Range Single Motor vs Kia EV9 RWD
- Cupra Born 77 kWh vs Kia EV9 RWD
- Skoda Enyaq RS vs Kia EV9 RWD
- Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh vs Kia EV9 RWD
- Mazda 6e Long Range vs Kia EV9 RWD
- Volkswagen ID.5 Pro vs Kia EV9 RWD
- Volkswagen ID.3 Pro S 77 kWh vs Kia EV9 RWD
- BMW i5 Touring eDrive40 vs Kia EV9 RWD
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Kia EV9 RWD
- Skoda Enyaq 85 vs Kia EV9 RWD
- Audi Q4 Sportback e-tron 45 vs Kia EV9 RWD
- Kia EV9 RWD vs BMW iX M60
- Kia EV9 RWD vs Ford Explorer Extended Range AWD
- Kia EV9 RWD vs Cupra Tavascan Endurance
- Kia EV9 RWD vs BYD Seal RWD
- Kia EV9 RWD vs Cupra Born VZ
- Kia EV9 RWD vs Skoda Enyaq Coupé 85
- Kia EV9 RWD vs Xpeng G6 Long Range
- Kia EV9 RWD vs Volvo EX40 Single Motor Extended Range
- Kia EV9 RWD vs Tesla Model X Dual Motor
- Kia EV9 RWD vs Audi SQ6 e-tron
- Kia EV9 RWD vs Skoda Elroq 85
- Kia EV9 RWD vs Volvo EC40 Single Motor Extended Range
- Kia EV9 RWD vs Audi Q8 e-tron 55
- Kia EV9 RWD vs BMW i5 eDrive40
- Kia EV9 RWD vs Hyundai Ioniq 6 77 kWh AWD
- Kia EV9 RWD vs Volvo EX90 Twin Motor
- Kia EV9 RWD vs BMW i4 eDrive40
Meer weten? Lees ook onze gidsen over thuis laden, laadtarieven, laadverlies en rendement, laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt snelladen met de Kia EV9 RWD?
Een 10-80%-snellaadbeurt duurt indicatief zo'n 32 minuten. De auto haalt een piek van 210 kW, maar het gemiddelde over de hele beurt ligt lager omdat het vermogen boven de ±60-70% acculading terugloopt.
Wat kost een volle accu bij de Kia EV9 RWD?
Thuis (€ 0,28 per kWh) kost 0-100% laden ongeveer € 27,94; aan een publieke paal (€ 0,45) circa € 44,91 en aan de snellader (€ 0,69) rond € 68,86. Tarieven zijn indicatief voor 2026.
Hoe ver komt de Kia EV9 RWD in de winter?
Reken bij korte winterritten op zo'n 422 km (±75% van WLTP) en op de winterse snelweg eerder op 338 km. Voorverwarmen aan de laadkabel en een lagere snelheid schelen merkbaar.
Kan de Kia EV9 RWD aan elke laadpaal laden?
Ja: AC-laden gaat via de standaard Type 2-stekker (tot 11 kW bij deze auto) en DC-snelladen via CCS. Je hebt wel een laadpas nodig voor vrijwel alle publieke palen.