BMW i5 Touring vs Kia EV9
Met 560 en 563 km WLTP-bereik liggen de BMW i5 Touring eDrive40 en de Kia EV9 RWD in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de BMW i5 Touring eDrive40 (stationwagon, 2024) en de Kia EV9 RWD (grote SUV, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW i5 Touring eDrive40 | Kia EV9 RWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 81 kWh | 99,8 kWh |
| WLTP-bereik | 560 km | 563 km |
| Verbruik (berekend) | 14,5 kWh/100 km | 17,7 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 205 kW | 210 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 27 min | ± 32 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 220 km | ± 184 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,05 | € 4,96 |
| Aandrijving | RWD | RWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de Kia EV9 RWD voor: 563 versus 560 km, oftewel 3 km (zo'n 1%) verschil.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de BMW i5 Touring eDrive40 beter met 26,8 tegen 32,2 minuten — 5,4 minuten ofwel ±17% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±220 km (bij de BMW i5 Touring eDrive40) tegenover ±184 km (bij de Kia EV9 RWD) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de BMW i5 Touring eDrive40 beter met 14,5 tegen 17,7 kWh/100 km — 3,3 kWh/100 km ofwel ±18% uit elkaar. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 137,01 verschil.
Alleen de Kia EV9 RWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de BMW i5 Touring eDrive40 de meeste punten. Wie de Kia EV9 RWD overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: BMW i5 Touring eDrive40 en Kia EV9 RWD.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW i5 Touring eDrive40 of de Kia EV9 RWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW i5 Touring eDrive40 indicatief ±27 minuten en bij de Kia EV9 RWD ±32 minuten (piek 205 vs 210 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de BMW i5 Touring eDrive40 haalt 560 km WLTP, de Kia EV9 RWD 563 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW i5 Touring eDrive40 ongeveer € 4,05 en met de Kia EV9 RWD ongeveer € 4,96, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van BMW i5 Touring en Kia EV9?
De 205- en 210-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±27 en ±32 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.