Volkswagen ID.4 vs Kia EV9
De Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh en de Kia EV9 RWD zitten qua bereik dicht bij elkaar (550 vs 563 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Wie twijfelt tussen de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh (middelgrote SUV, 2023) en de Kia EV9 RWD (grote SUV, 2023) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh | Kia EV9 RWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 77 kWh | 99,8 kWh |
| WLTP-bereik | 550 km | 563 km |
| Verbruik (berekend) | 14 kWh/100 km | 17,7 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 135 kW | 210 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 39 min | ± 32 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 149 km | ± 184 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,92 | € 4,96 |
| Aandrijving | RWD | RWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Kia EV9 RWD aan het langste eind met 563 om 550 km; dat scheelt 13 km, ruwweg 2%.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Kia EV9 RWD voor: 32,2 versus 38,6 minuten, oftewel 6,4 minuten (zo'n 17%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±149 km (bij de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh) tegenover ±184 km (bij de Kia EV9 RWD) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh voor: 14 versus 17,7 kWh/100 km, oftewel 3,7 kWh/100 km (zo'n 21%) verschil. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 156,51.
Alleen de Kia EV9 RWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Kia EV9 RWD als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh en Kia EV9 RWD.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh of de Kia EV9 RWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh indicatief ±39 minuten en bij de Kia EV9 RWD ±32 minuten (piek 135 vs 210 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh haalt 550 km WLTP, de Kia EV9 RWD 563 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh ongeveer € 3,92 en met de Kia EV9 RWD ongeveer € 4,96, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 77 kWh over 550 km voor de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh, 99,8 kWh over 563 km voor de Kia EV9 RWD. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.