Nissan Ariya vs Kia EV9
Met 533 en 563 km WLTP-bereik liggen de Nissan Ariya 87 kWh en de Kia EV9 RWD in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Nissan Ariya 87 kWh (middelgrote SUV, 2022) en de Kia EV9 RWD (grote SUV, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Nissan Ariya 87 kWh | Kia EV9 RWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 87 kWh | 99,8 kWh |
| WLTP-bereik | 533 km | 563 km |
| Verbruik (berekend) | 16,3 kWh/100 km | 17,7 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 210 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 45 min | ± 32 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 123 km | ± 184 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,57 | € 4,96 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Kia EV9 RWD beter met 563 tegen 533 km — 30 km ofwel ±6% uit elkaar.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Kia EV9 RWD: 32,2 tegenover 45,3 minuten — een verschil van 13,1 minuten (±29%). Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±123 km (bij de Nissan Ariya 87 kWh) tegenover ±184 km (bij de Kia EV9 RWD) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Nissan Ariya 87 kWh aan het langste eind met 16,3 om 17,7 kWh/100 km; dat scheelt 1,4 kWh/100 km, ruwweg 8%. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 58,96.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Nissan Ariya 87 kWh met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de Kia EV9 RWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Kia EV9 RWD de meeste punten. Wie de Nissan Ariya 87 kWh overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Nissan Ariya 87 kWh en Kia EV9 RWD.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Nissan Ariya 87 kWh of de Kia EV9 RWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Nissan Ariya 87 kWh indicatief ±45 minuten en bij de Kia EV9 RWD ±32 minuten (piek 130 vs 210 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Nissan Ariya 87 kWh haalt 533 km WLTP, de Kia EV9 RWD 563 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Nissan Ariya 87 kWh ongeveer € 4,57 en met de Kia EV9 RWD ongeveer € 4,96, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Nissan Ariya en Kia EV9?
De 130- en 210-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±45 en ±32 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.