Xpeng G6 Standard Range: laadtijd en bereik
Alle laadtijden, kosten en het echte bereik van de Xpeng G6 Standard Range — berekend uit de fabrieksopgaven: 66 kWh netto, 435 km WLTP, 11 kW AC en 215 kW DC.
Wie een Xpeng G6 Standard Range rijdt of overweegt, wil twee dingen weten: wat is het echte bereik en hoe lang sta je aan de paal? Deze datapagina beantwoordt dat met cijfers: 66 kWh netto accu, 435 km WLTP, AC-laden tot 11 kW en DC-snelladen tot 215 kW.
Alle afgeleide waarden op deze pagina zijn berekend uit de fabrieksopgaven (peildatum 2026) met de vuistregels uit onze gids laadtijd berekenen. De werkelijkheid wijkt af door temperatuur, rijstijl en laadcurve — zie ook laadverlies en rendement.
Specificaties van de Xpeng G6 Standard Range
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Bruikbare accucapaciteit | 66 kWh |
| WLTP-bereik (fabrieksopgave) | 435 km |
| Verbruik (berekend uit WLTP) | 15,2 kWh/100 km |
| Max. AC-laadvermogen | 11 kW |
| Max. DC-snellaadvermogen (piek) | 215 kW |
| Aandrijving | RWD |
| Carrosserie/segment | middelgrote SUV |
| Op de markt sinds (modeljaar) | 2024 |
| Vehicle-to-load (V2L) | ja |
Laadtijden: van stopcontact tot snellader
De AC-tijden hieronder zijn volledig laden (0-100%) inclusief zo'n 10% laadverlies; de snellaadtijd is de gebruikelijke 10-80%-beurt. Voor de Xpeng G6 Standard Range (66 kWh netto) komt dat op het volgende neer:
| Laadpunt | Effectief vermogen | Laadtijd (indicatief) |
|---|---|---|
| Stopcontact (noodoplossing) | 2,3 kW | 31 u 55 |
| 1-fase thuislader | 3,7 kW | 19 u 50 |
| Thuis/publiek 1-fase 7,4 kW | 7,4 kW | 9 u 55 |
| Publieke laadpaal 11 kW | 11 kW | 6 u 40 |
| Publieke laadpaal 22 kW | 11 kW | 6 u 40 |
| DC-snellader (10-80%) | tot 215 kW | ± 21 min |
Dankzij het hoge piekvermogen van 215 kW behoort deze auto tot de snelste laders op de markt; een koffiestop is vaak al genoeg voor honderden kilometers extra. Aan de snellader komt er per kwartier grofweg 220 km bereik bij. Meer achtergrond over piekvermogen en laadcurves lees je in onze snellaadgids.
Wat kost laden met deze accu?
Met een verbruik van 15,2 kWh/100 km (berekend uit de WLTP-opgave) betaal je bij de indicatieve 2026-tarieven het volgende. Thuis laden is vrijwel altijd het goedkoopst — zie de actuele laadtarieven en laadkosten berekenen.
| Laadplek | Volle accu (0-100%) | Per 100 km |
|---|---|---|
| Thuis (€ 0,28/kWh) | € 18,48 | € 4,25 |
| Publieke paal (€ 0,45/kWh) | € 29,70 | € 6,83 |
| Snellader (€ 0,69/kWh) | € 45,54 | € 10,47 |
Het berekende verbruik van 15,2 kWh/100 km is gemiddeld voor deze klasse. Wie op een dynamisch contract slim laadt, drukt de kosten per 100 km nog verder.
Praktijkbereik: zomer, snelweg en winter
| Situatie | Indicatief bereik |
|---|---|
| WLTP (officieel) | 435 km |
| Gemengd gebruik (±82%) | ± 357 km |
| Winter, korte ritten (±75%) | ± 326 km |
| Snelweg 130 km/u (±68%) | ± 296 km |
De percentages zijn vuistregels uit onze gids winterbereik: kou, snelheid en verwarming drukken het bereik. Reken voor lange winterse snelwegritten met de Xpeng G6 Standard Range dus eerder op zo'n 261 km per acculading dan op de officiële 435 km.
Vergelijk de Xpeng G6 Standard Range met alternatieven
Deze modellen zitten qua bereik in dezelfde orde van grootte. Elke vergelijking zet accu, laadsnelheid, bereik en kosten naast elkaar:
- Cupra Born 58 kWh vs Xpeng G6 Standard Range
- GWM Ora 03 63 kWh vs Xpeng G6 Standard Range
- Leapmotor C10 vs Xpeng G6 Standard Range
- Smart #1 Pro+ vs Xpeng G6 Standard Range
- Mercedes-Benz EQB 350 4MATIC vs Xpeng G6 Standard Range
- Volkswagen ID. Buzz Pro 77 kWh vs Xpeng G6 Standard Range
- Kia EV6 GT vs Xpeng G6 Standard Range
- BMW iX xDrive40 vs Xpeng G6 Standard Range
- Citroën ë-C4 X 54 kWh vs Xpeng G6 Standard Range
- Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh vs Xpeng G6 Standard Range
- BYD Dolphin 60,4 kWh vs Xpeng G6 Standard Range
- Hyundai Ioniq 6 53 kWh vs Xpeng G6 Standard Range
- Omoda E5 vs Xpeng G6 Standard Range
- Renault Scenic E-Tech Standard Range vs Xpeng G6 Standard Range
- Mini Countryman SE ALL4 vs Xpeng G6 Standard Range
- Peugeot e-208 54 kWh vs Xpeng G6 Standard Range
- Smart #3 Pro+ vs Xpeng G6 Standard Range
- Xpeng G6 Standard Range vs Kia EV3 58 kWh
- Xpeng G6 Standard Range vs Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC
- Xpeng G6 Standard Range vs BMW iX1 xDrive30
- Xpeng G6 Standard Range vs Kia EV4 58 kWh
- Xpeng G6 Standard Range vs Lexus RZ 450e
- Xpeng G6 Standard Range vs MG ZS EV Long Range 72 kWh
- Xpeng G6 Standard Range vs Zeekr X Long Range RWD
- Xpeng G6 Standard Range vs Lynk & Co 02
- Xpeng G6 Standard Range vs VinFast VF 8 Extended Range
- Xpeng G6 Standard Range vs Hyundai Ioniq 5 N
- Xpeng G6 Standard Range vs Lexus UX 300e
- Xpeng G6 Standard Range vs MG MG4 Comfort 64 kWh
- Xpeng G6 Standard Range vs Renault Megane E-Tech EV60
- Xpeng G6 Standard Range vs Volvo EX30 Twin Motor Performance
- Xpeng G6 Standard Range vs Genesis Electrified GV70
- Xpeng G6 Standard Range vs Tesla Model Y RWD
- Xpeng G6 Standard Range vs Nio ET5 75 kWh
Meer weten? Lees ook onze gidsen over laadtijd berekenen, snelladen, een laadpas kiezen, een laadpaal installeren.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt snelladen met de Xpeng G6 Standard Range?
Een 10-80%-snellaadbeurt duurt indicatief zo'n 21 minuten. De auto haalt een piek van 215 kW, maar het gemiddelde over de hele beurt ligt lager omdat het vermogen boven de ±60-70% acculading terugloopt.
Wat kost een volle accu bij de Xpeng G6 Standard Range?
Thuis (€ 0,28 per kWh) kost 0-100% laden ongeveer € 18,48; aan een publieke paal (€ 0,45) circa € 29,70 en aan de snellader (€ 0,69) rond € 45,54. Tarieven zijn indicatief voor 2026.
Hoe ver komt de Xpeng G6 Standard Range in de winter?
Reken bij korte winterritten op zo'n 326 km (±75% van WLTP) en op de winterse snelweg eerder op 261 km. Voorverwarmen aan de laadkabel en een lagere snelheid schelen merkbaar.
Kan de Xpeng G6 Standard Range aan elke laadpaal laden?
Ja: AC-laden gaat via de standaard Type 2-stekker (tot 11 kW bij deze auto) en DC-snelladen via CCS. Je hebt wel een laadpas nodig voor vrijwel alle publieke palen.