Xpeng G6 vs Renault Megane E-Tech
Xpeng G6 Standard Range of Renault Megane E-Tech EV60: op papier 435 en 450 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Xpeng G6 Standard Range (middelgrote SUV, 2024) en de Renault Megane E-Tech EV60 (hatchback, 2022) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Xpeng G6 Standard Range | Renault Megane E-Tech EV60 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 66 kWh | 60 kWh |
| WLTP-bereik | 435 km | 450 km |
| Verbruik (berekend) | 15,2 kWh/100 km | 13,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 22 kW |
| DC-snelladen (piek) | 215 kW | 130 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 21 min | ± 31 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 220 km | ± 151 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,25 | € 3,73 |
| Aandrijving | RWD | FWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Renault Megane E-Tech EV60: 450 tegenover 435 km — een verschil van 15 km (±3%).
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Xpeng G6 Standard Range: 20,8 tegenover 31,3 minuten — een verschil van 10,5 minuten (±33%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Xpeng G6 Standard Range zo'n 220 km bij en bij de Renault Megane E-Tech EV60 ongeveer 151 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Renault Megane E-Tech EV60 voor: 13,3 versus 15,2 kWh/100 km, oftewel 1,8 kWh/100 km (zo'n 12%) verschil. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 77,24.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Megane E-Tech EV60 met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de Xpeng G6 Standard Range heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Renault Megane E-Tech EV60 er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Xpeng G6 Standard Range kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Xpeng G6 Standard Range en Renault Megane E-Tech EV60.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Xpeng G6 Standard Range of de Renault Megane E-Tech EV60?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Xpeng G6 Standard Range indicatief ±21 minuten en bij de Renault Megane E-Tech EV60 ±31 minuten (piek 215 vs 130 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 22 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Xpeng G6 Standard Range haalt 435 km WLTP, de Renault Megane E-Tech EV60 450 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Xpeng G6 Standard Range ongeveer € 4,25 en met de Renault Megane E-Tech EV60 ongeveer € 3,73, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Xpeng G6 en Renault Megane E-Tech?
De 215- en 130-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±21 en ±31 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.