Mercedes-Benz EQA 250+: laadtijd en bereik
Alle laadtijden, kosten en het echte bereik van de Mercedes-Benz EQA 250+ — berekend uit de fabrieksopgaven: 70,5 kWh netto, 560 km WLTP, 11 kW AC en 100 kW DC.
Op papier haalt de Mercedes-Benz EQA 250+ 560 km uit een accu van 70,5 kWh. Maar papier is geduldig: in deze gids rekenen we het WLTP-cijfer om naar snelweg- en winterbereik, en vertalen we het laadvermogen (11 kW AC, 100 kW DC) naar echte laadtijden en kosten per beurt.
Alle afgeleide waarden op deze pagina zijn berekend uit de fabrieksopgaven (peildatum 2026) met de vuistregels uit onze gids laadtijd berekenen. De werkelijkheid wijkt af door temperatuur, rijstijl en laadcurve — zie ook laadverlies en rendement.
Specificaties van de Mercedes-Benz EQA 250+
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Bruikbare accucapaciteit | 70,5 kWh |
| WLTP-bereik (fabrieksopgave) | 560 km |
| Verbruik (berekend uit WLTP) | 12,6 kWh/100 km |
| Max. AC-laadvermogen | 11 kW |
| Max. DC-snellaadvermogen (piek) | 100 kW |
| Aandrijving | FWD |
| Carrosserie/segment | compacte SUV |
| Op de markt sinds (modeljaar) | 2023 |
| Vehicle-to-load (V2L) | nee |
Laadtijden: van stopcontact tot snellader
De AC-tijden hieronder zijn volledig laden (0-100%) inclusief zo'n 10% laadverlies; de snellaadtijd is de gebruikelijke 10-80%-beurt. Voor de Mercedes-Benz EQA 250+ (70,5 kWh netto) komt dat op het volgende neer:
| Laadpunt | Effectief vermogen | Laadtijd (indicatief) |
|---|---|---|
| Stopcontact (noodoplossing) | 2,3 kW | 34 u 05 |
| 1-fase thuislader | 3,7 kW | 21 u 10 |
| Thuis/publiek 1-fase 7,4 kW | 7,4 kW | 10 u 35 |
| Publieke laadpaal 11 kW | 11 kW | 7 u 05 |
| Publieke laadpaal 22 kW | 11 kW | 7 u 05 |
| DC-snellader (10-80%) | tot 100 kW | ± 48 min |
Het snellaadvermogen van 100 kW is naar de maatstaf van 2026 bescheiden; voor woon-werkverkeer met thuisladen merk je daar weinig van, op vakantieritten wel. Aan de snellader komt er per kwartier grofweg 123 km bereik bij. Meer achtergrond over piekvermogen en laadcurves lees je in onze snellaadgids.
Wat kost laden met deze accu?
Met een verbruik van 12,6 kWh/100 km (berekend uit de WLTP-opgave) betaal je bij de indicatieve 2026-tarieven het volgende. Thuis laden is vrijwel altijd het goedkoopst — zie de actuele laadtarieven en laadkosten berekenen.
| Laadplek | Volle accu (0-100%) | Per 100 km |
|---|---|---|
| Thuis (€ 0,28/kWh) | € 19,74 | € 3,53 |
| Publieke paal (€ 0,45/kWh) | € 31,73 | € 5,67 |
| Snellader (€ 0,69/kWh) | € 48,64 | € 8,69 |
Met 12,6 kWh/100 km is dit een van de zuinigere EV's van dit moment: elke geladen kWh levert relatief veel kilometers op, wat vooral bij dure snelladers scheelt.
Praktijkbereik: zomer, snelweg en winter
| Situatie | Indicatief bereik |
|---|---|
| WLTP (officieel) | 560 km |
| Gemengd gebruik (±82%) | ± 459 km |
| Winter, korte ritten (±75%) | ± 420 km |
| Snelweg 130 km/u (±68%) | ± 381 km |
De percentages zijn vuistregels uit onze gids winterbereik: kou, snelheid en verwarming drukken het bereik. Reken voor lange winterse snelwegritten met de Mercedes-Benz EQA 250+ dus eerder op zo'n 336 km per acculading dan op de officiële 560 km.
Vergelijk de Mercedes-Benz EQA 250+ met alternatieven
Deze modellen zitten qua bereik in dezelfde orde van grootte. Elke vergelijking zet accu, laadsnelheid, bereik en kosten naast elkaar:
- BYD Tang vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Cadillac Lyriq vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Kia EV5 81 kWh vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Nissan Ariya 87 kWh vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Tesla Model Y Long Range AWD vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Mercedes-Benz EQB 250+ vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Audi Q4 e-tron 45 vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Volvo EX40 Twin Motor vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Tesla Model X Plaid vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Polestar 2 Standard Range Single Motor vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Cupra Born 77 kWh vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Skoda Enyaq RS vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Mazda 6e Long Range vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Volkswagen ID.5 Pro vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Volkswagen ID.3 Pro S 77 kWh vs Mercedes-Benz EQA 250+
- BMW i5 Touring eDrive40 vs Mercedes-Benz EQA 250+
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Skoda Enyaq 85
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Audi Q4 Sportback e-tron 45
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Kia EV9 RWD
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs BMW iX M60
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Ford Explorer Extended Range AWD
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Cupra Tavascan Endurance
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs BYD Seal RWD
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Cupra Born VZ
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Skoda Enyaq Coupé 85
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Xpeng G6 Long Range
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Volvo EX40 Single Motor Extended Range
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Tesla Model X Dual Motor
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Audi SQ6 e-tron
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Skoda Elroq 85
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Volvo EC40 Single Motor Extended Range
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs Audi Q8 e-tron 55
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs BMW i5 eDrive40
Meer weten? Lees ook onze gidsen over laadtarieven, laadverlies en rendement, laadkosten berekenen, winterbereik.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt snelladen met de Mercedes-Benz EQA 250+?
Een 10-80%-snellaadbeurt duurt indicatief zo'n 48 minuten. De auto haalt een piek van 100 kW, maar het gemiddelde over de hele beurt ligt lager omdat het vermogen boven de ±60-70% acculading terugloopt.
Wat kost een volle accu bij de Mercedes-Benz EQA 250+?
Thuis (€ 0,28 per kWh) kost 0-100% laden ongeveer € 19,74; aan een publieke paal (€ 0,45) circa € 31,73 en aan de snellader (€ 0,69) rond € 48,64. Tarieven zijn indicatief voor 2026.
Hoe ver komt de Mercedes-Benz EQA 250+ in de winter?
Reken bij korte winterritten op zo'n 420 km (±75% van WLTP) en op de winterse snelweg eerder op 336 km. Voorverwarmen aan de laadkabel en een lagere snelheid schelen merkbaar.
Kan de Mercedes-Benz EQA 250+ aan elke laadpaal laden?
Ja: AC-laden gaat via de standaard Type 2-stekker (tot 11 kW bij deze auto) en DC-snelladen via CCS. Je hebt wel een laadpas nodig voor vrijwel alle publieke palen.