Mercedes-Benz EQA vs BYD Seal
Mercedes-Benz EQA 250+ of BYD Seal RWD: op papier 560 en 570 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Mercedes-Benz EQA 250+ (compacte SUV, 2023) en de BYD Seal RWD (sedan, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Mercedes-Benz EQA 250+ | BYD Seal RWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 70,5 kWh | 82,5 kWh |
| WLTP-bereik | 560 km | 570 km |
| Verbruik (berekend) | 12,6 kWh/100 km | 14,5 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 150 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 48 min | ± 37 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 123 km | ± 161 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,53 | € 4,05 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de BYD Seal RWD beter met 570 tegen 560 km — 10 km ofwel ±2% uit elkaar.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de BYD Seal RWD voor: 37,3 versus 47,8 minuten, oftewel 10,5 minuten (zo'n 22%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±123 km (bij de Mercedes-Benz EQA 250+) tegenover ±161 km (bij de BYD Seal RWD) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Mercedes-Benz EQA 250+ voor: 12,6 versus 14,5 kWh/100 km, oftewel 1,9 kWh/100 km (zo'n 13%) verschil. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 79,14.
Alleen de BYD Seal RWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de BYD Seal RWD er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Mercedes-Benz EQA 250+ kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Mercedes-Benz EQA 250+ en BYD Seal RWD.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Mercedes-Benz EQA 250+ of de BYD Seal RWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Mercedes-Benz EQA 250+ indicatief ±48 minuten en bij de BYD Seal RWD ±37 minuten (piek 100 vs 150 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Mercedes-Benz EQA 250+ haalt 560 km WLTP, de BYD Seal RWD 570 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Mercedes-Benz EQA 250+ ongeveer € 3,53 en met de BYD Seal RWD ongeveer € 4,05, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 70,5 kWh over 560 km voor de Mercedes-Benz EQA 250+, 82,5 kWh over 570 km voor de BYD Seal RWD. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.