Volkswagen ID.4 vs Mercedes-Benz EQA
Met 550 en 560 km WLTP-bereik liggen de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh en de Mercedes-Benz EQA 250+ in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Wie twijfelt tussen de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh (middelgrote SUV, 2023) en de Mercedes-Benz EQA 250+ (compacte SUV, 2023) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh | Mercedes-Benz EQA 250+ |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 77 kWh | 70,5 kWh |
| WLTP-bereik | 550 km | 560 km |
| Verbruik (berekend) | 14 kWh/100 km | 12,6 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 135 kW | 100 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 39 min | ± 48 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 149 km | ± 123 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,92 | € 3,53 |
| Aandrijving | RWD | FWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Mercedes-Benz EQA 250+: 560 tegenover 550 km — een verschil van 10 km (±2%).
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh beter met 38,6 tegen 47,8 minuten — 9,1 minuten ofwel ±19% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±149 km (bij de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh) tegenover ±123 km (bij de Mercedes-Benz EQA 250+) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Mercedes-Benz EQA 250+ aan het langste eind met 12,6 om 14 kWh/100 km; dat scheelt 1,4 kWh/100 km, ruwweg 10%. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 59,25 verschil.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Mercedes-Benz EQA 250+ de meeste punten. Wie de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh en Mercedes-Benz EQA 250+.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh of de Mercedes-Benz EQA 250+?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh indicatief ±39 minuten en bij de Mercedes-Benz EQA 250+ ±48 minuten (piek 135 vs 100 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Volkswagen ID.4 en de Mercedes-Benz EQA?
Volgens de WLTP-opgave 550 km tegenover 560 km — een verschil van 10 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh ongeveer € 3,92 en met de Mercedes-Benz EQA 250+ ongeveer € 3,53, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.