BMW iX M60: laadtijd en bereik
Alle laadtijden, kosten en het echte bereik van de BMW iX M60 — berekend uit de fabrieksopgaven: 105 kWh netto, 566 km WLTP, 11 kW AC en 195 kW DC.
De BMW iX M60 is een vierwiel-aangedreven grote SUV met een bruikbare accu van 105 kWh en een officieel WLTP-bereik van 566 km. In deze laadgids rekenen we uit wat dat in de praktijk betekent: hoe lang je laadt aan een gewone laadpaal en aan de snellader, wat een volle accu kost en hoeveel bereik er in de winter overblijft.
Alle afgeleide waarden op deze pagina zijn berekend uit de fabrieksopgaven (peildatum 2026) met de vuistregels uit onze gids laadtijd berekenen. De werkelijkheid wijkt af door temperatuur, rijstijl en laadcurve — zie ook laadverlies en rendement.
Specificaties van de BMW iX M60
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Bruikbare accucapaciteit | 105 kWh |
| WLTP-bereik (fabrieksopgave) | 566 km |
| Verbruik (berekend uit WLTP) | 18,6 kWh/100 km |
| Max. AC-laadvermogen | 11 kW |
| Max. DC-snellaadvermogen (piek) | 195 kW |
| Aandrijving | AWD |
| Carrosserie/segment | grote SUV |
| Op de markt sinds (modeljaar) | 2022 |
| Vehicle-to-load (V2L) | nee |
Laadtijden: van stopcontact tot snellader
De AC-tijden hieronder zijn volledig laden (0-100%) inclusief zo'n 10% laadverlies; de snellaadtijd is de gebruikelijke 10-80%-beurt. Voor de BMW iX M60 (105 kWh netto) komt dat op het volgende neer:
| Laadpunt | Effectief vermogen | Laadtijd (indicatief) |
|---|---|---|
| Stopcontact (noodoplossing) | 2,3 kW | 50 u 45 |
| 1-fase thuislader | 3,7 kW | 31 u 30 |
| Thuis/publiek 1-fase 7,4 kW | 7,4 kW | 15 u 45 |
| Publieke laadpaal 11 kW | 11 kW | 10 u 35 |
| Publieke laadpaal 22 kW | 11 kW | 10 u 35 |
| DC-snellader (10-80%) | tot 195 kW | ± 36 min |
Met 195 kW piekvermogen laadt deze auto vlot bij: een stop van 20-30 minuten is op de meeste ritten genoeg. Aan de snellader komt er per kwartier grofweg 163 km bereik bij. Meer achtergrond over piekvermogen en laadcurves lees je in onze snellaadgids.
Wat kost laden met deze accu?
Met een verbruik van 18,6 kWh/100 km (berekend uit de WLTP-opgave) betaal je bij de indicatieve 2026-tarieven het volgende. Thuis laden is vrijwel altijd het goedkoopst — zie de actuele laadtarieven en laadkosten berekenen.
| Laadplek | Volle accu (0-100%) | Per 100 km |
|---|---|---|
| Thuis (€ 0,28/kWh) | € 29,40 | € 5,19 |
| Publieke paal (€ 0,45/kWh) | € 47,25 | € 8,35 |
| Snellader (€ 0,69/kWh) | € 72,45 | € 12,80 |
Het berekende verbruik van 18,6 kWh/100 km is aan de forse kant — logisch bij dit formaat en vermogen, maar het maakt publiek en snelladen relatief duur. Een eigen laadpunt (thuis laden) loont hier extra.
Praktijkbereik: zomer, snelweg en winter
| Situatie | Indicatief bereik |
|---|---|
| WLTP (officieel) | 566 km |
| Gemengd gebruik (±82%) | ± 464 km |
| Winter, korte ritten (±75%) | ± 424 km |
| Snelweg 130 km/u (±68%) | ± 385 km |
De percentages zijn vuistregels uit onze gids winterbereik: kou, snelheid en verwarming drukken het bereik. Reken voor lange winterse snelwegritten met de BMW iX M60 dus eerder op zo'n 340 km per acculading dan op de officiële 566 km.
Vergelijk de BMW iX M60 met alternatieven
Deze modellen zitten qua bereik in dezelfde orde van grootte. Elke vergelijking zet accu, laadsnelheid, bereik en kosten naast elkaar:
- Tesla Model Y Long Range AWD vs BMW iX M60
- Mercedes-Benz EQB 250+ vs BMW iX M60
- Audi Q4 e-tron 45 vs BMW iX M60
- Volvo EX40 Twin Motor vs BMW iX M60
- Tesla Model X Plaid vs BMW iX M60
- Polestar 2 Standard Range Single Motor vs BMW iX M60
- Cupra Born 77 kWh vs BMW iX M60
- Skoda Enyaq RS vs BMW iX M60
- Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh vs BMW iX M60
- Mazda 6e Long Range vs BMW iX M60
- Volkswagen ID.5 Pro vs BMW iX M60
- Volkswagen ID.3 Pro S 77 kWh vs BMW iX M60
- BMW i5 Touring eDrive40 vs BMW iX M60
- Mercedes-Benz EQA 250+ vs BMW iX M60
- Skoda Enyaq 85 vs BMW iX M60
- Audi Q4 Sportback e-tron 45 vs BMW iX M60
- Kia EV9 RWD vs BMW iX M60
- BMW iX M60 vs Ford Explorer Extended Range AWD
- BMW iX M60 vs Cupra Tavascan Endurance
- BMW iX M60 vs BYD Seal RWD
- BMW iX M60 vs Cupra Born VZ
- BMW iX M60 vs Skoda Enyaq Coupé 85
- BMW iX M60 vs Xpeng G6 Long Range
- BMW iX M60 vs Volvo EX40 Single Motor Extended Range
- BMW iX M60 vs Tesla Model X Dual Motor
- BMW iX M60 vs Audi SQ6 e-tron
- BMW iX M60 vs Skoda Elroq 85
- BMW iX M60 vs Volvo EC40 Single Motor Extended Range
- BMW iX M60 vs Audi Q8 e-tron 55
- BMW iX M60 vs BMW i5 eDrive40
- BMW iX M60 vs Hyundai Ioniq 6 77 kWh AWD
- BMW iX M60 vs Volvo EX90 Twin Motor
- BMW iX M60 vs BMW i4 eDrive40
- BMW iX M60 vs Mercedes-Benz EQE SUV 350+
Meer weten? Lees ook onze gidsen over laadtijd berekenen, snelladen, een laadpas kiezen, een laadpaal installeren.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt snelladen met de BMW iX M60?
Een 10-80%-snellaadbeurt duurt indicatief zo'n 36 minuten. De auto haalt een piek van 195 kW, maar het gemiddelde over de hele beurt ligt lager omdat het vermogen boven de ±60-70% acculading terugloopt.
Wat kost een volle accu bij de BMW iX M60?
Thuis (€ 0,28 per kWh) kost 0-100% laden ongeveer € 29,40; aan een publieke paal (€ 0,45) circa € 47,25 en aan de snellader (€ 0,69) rond € 72,45. Tarieven zijn indicatief voor 2026.
Hoe ver komt de BMW iX M60 in de winter?
Reken bij korte winterritten op zo'n 424 km (±75% van WLTP) en op de winterse snelweg eerder op 340 km. Voorverwarmen aan de laadkabel en een lagere snelheid schelen merkbaar.
Kan de BMW iX M60 aan elke laadpaal laden?
Ja: AC-laden gaat via de standaard Type 2-stekker (tot 11 kW bij deze auto) en DC-snelladen via CCS. Je hebt wel een laadpas nodig voor vrijwel alle publieke palen.