BMW iX vs BMW i4
Met 566 en 590 km WLTP-bereik liggen de BMW iX M60 en de BMW i4 eDrive40 in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de BMW iX M60 (grote SUV, 2022) en de BMW i4 eDrive40 (sedan, 2022) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW iX M60 | BMW i4 eDrive40 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 105 kWh | 81 kWh |
| WLTP-bereik | 566 km | 590 km |
| Verbruik (berekend) | 18,6 kWh/100 km | 13,7 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 195 kW | 205 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 36 min | ± 27 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 163 km | ± 231 km |
| Thuisladen per 100 km | € 5,19 | € 3,84 |
| Aandrijving | AWD | RWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de BMW i4 eDrive40 aan het langste eind met 590 om 566 km; dat scheelt 24 km, ruwweg 4%.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de BMW i4 eDrive40 voor: 26,8 versus 36,5 minuten, oftewel 9,7 minuten (zo'n 27%) verschil. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de BMW iX M60 zo'n 163 km bij en bij de BMW i4 eDrive40 ongeveer 231 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de BMW i4 eDrive40 aan het langste eind met 13,7 om 18,6 kWh/100 km; dat scheelt 4,8 kWh/100 km, ruwweg 26%. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 202,54.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de BMW i4 eDrive40 er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De BMW iX M60 kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: BMW iX M60 en BMW i4 eDrive40.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW iX M60 of de BMW i4 eDrive40?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW iX M60 indicatief ±36 minuten en bij de BMW i4 eDrive40 ±27 minuten (piek 195 vs 205 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de BMW iX M60 haalt 566 km WLTP, de BMW i4 eDrive40 590 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW iX M60 ongeveer € 5,19 en met de BMW i4 eDrive40 ongeveer € 3,84, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.