Polestar 2 vs BMW iX
Met 546 en 566 km WLTP-bereik liggen de Polestar 2 Standard Range Single Motor en de BMW iX M60 in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Polestar 2 Standard Range Single Motor (sedan, 2024) en de BMW iX M60 (grote SUV, 2022) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Polestar 2 Standard Range Single Motor | BMW iX M60 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 69 kWh | 105 kWh |
| WLTP-bereik | 546 km | 566 km |
| Verbruik (berekend) | 12,6 kWh/100 km | 18,6 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 135 kW | 195 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 35 min | ± 36 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 166 km | ± 163 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,54 | € 5,19 |
| Aandrijving | RWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de BMW iX M60: 566 tegenover 546 km — een verschil van 20 km (±4%).
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Polestar 2 Standard Range Single Motor aan het langste eind met 34,6 om 36,5 minuten; dat scheelt 1,9 minuten, ruwweg 5%. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Polestar 2 Standard Range Single Motor zo'n 166 km bij en bij de BMW iX M60 ongeveer 163 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Polestar 2 Standard Range Single Motor aan het langste eind met 12,6 om 18,6 kWh/100 km; dat scheelt 5,9 kWh/100 km, ruwweg 32%. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 248,38.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Polestar 2 Standard Range Single Motor de meeste punten. Wie de BMW iX M60 overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Polestar 2 Standard Range Single Motor en BMW iX M60.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Polestar 2 Standard Range Single Motor of de BMW iX M60?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Polestar 2 Standard Range Single Motor indicatief ±35 minuten en bij de BMW iX M60 ±36 minuten (piek 135 vs 195 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Polestar 2 en de BMW iX?
Volgens de WLTP-opgave 546 km tegenover 566 km — een verschil van 20 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Polestar 2 Standard Range Single Motor ongeveer € 3,54 en met de BMW iX M60 ongeveer € 5,19, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 69 kWh over 546 km voor de Polestar 2 Standard Range Single Motor, 105 kWh over 566 km voor de BMW iX M60. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.