Volkswagen ID.4 vs BMW iX
De Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh en de BMW iX M60 zitten qua bereik dicht bij elkaar (550 vs 566 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
In deze datavergelijking leggen we de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh (middelgrote SUV, 2023) naast de BMW iX M60 (grote SUV, 2022): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh | BMW iX M60 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 77 kWh | 105 kWh |
| WLTP-bereik | 550 km | 566 km |
| Verbruik (berekend) | 14 kWh/100 km | 18,6 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 135 kW | 195 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 39 min | ± 36 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 149 km | ± 163 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,92 | € 5,19 |
| Aandrijving | RWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de BMW iX M60 aan het langste eind met 566 om 550 km; dat scheelt 16 km, ruwweg 3%.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de BMW iX M60 beter met 36,5 tegen 38,6 minuten — 2,2 minuten ofwel ±6% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±149 km (bij de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh) tegenover ±163 km (bij de BMW iX M60) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh beter met 14 tegen 18,6 kWh/100 km — 4,6 kWh/100 km ofwel ±25% uit elkaar. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 191,15.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de BMW iX M60 er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh en BMW iX M60.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh of de BMW iX M60?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh indicatief ±39 minuten en bij de BMW iX M60 ±36 minuten (piek 135 vs 195 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh haalt 550 km WLTP, de BMW iX M60 566 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Volkswagen ID.4 Pro 77 kWh ongeveer € 3,92 en met de BMW iX M60 ongeveer € 5,19, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Volkswagen ID.4 en BMW iX?
De 135- en 195-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±39 en ±36 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.