Mercedes-Benz EQS 450+: laadtijd en bereik
Alle laadtijden, kosten en het echte bereik van de Mercedes-Benz EQS 450+ — berekend uit de fabrieksopgaven: 108,4 kWh netto, 733 km WLTP, 11 kW AC en 200 kW DC.
Hoe snel laadt de Mercedes-Benz EQS 450+, en wat kost dat? Met 108,4 kWh bruikbare accucapaciteit, een WLTP-bereik van 733 km en een piek-snellaadvermogen van 200 kW zetten we alle laadtijden en kosten voor deze sedan op een rij — berekend met dezelfde vuistregels als onze algemene laadgidsen.
Alle afgeleide waarden op deze pagina zijn berekend uit de fabrieksopgaven (peildatum 2026) met de vuistregels uit onze gids laadtijd berekenen. De werkelijkheid wijkt af door temperatuur, rijstijl en laadcurve — zie ook laadverlies en rendement.
Specificaties van de Mercedes-Benz EQS 450+
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Bruikbare accucapaciteit | 108,4 kWh |
| WLTP-bereik (fabrieksopgave) | 733 km |
| Verbruik (berekend uit WLTP) | 14,8 kWh/100 km |
| Max. AC-laadvermogen | 11 kW |
| Max. DC-snellaadvermogen (piek) | 200 kW |
| Aandrijving | RWD |
| Carrosserie/segment | sedan |
| Op de markt sinds (modeljaar) | 2021 |
| Vehicle-to-load (V2L) | nee |
Laadtijden: van stopcontact tot snellader
De AC-tijden hieronder zijn volledig laden (0-100%) inclusief zo'n 10% laadverlies; de snellaadtijd is de gebruikelijke 10-80%-beurt. Voor de Mercedes-Benz EQS 450+ (108,4 kWh netto) komt dat op het volgende neer:
| Laadpunt | Effectief vermogen | Laadtijd (indicatief) |
|---|---|---|
| Stopcontact (noodoplossing) | 2,3 kW | 52 u 20 |
| 1-fase thuislader | 3,7 kW | 32 u 35 |
| Thuis/publiek 1-fase 7,4 kW | 7,4 kW | 16 u 15 |
| Publieke laadpaal 11 kW | 11 kW | 10 u 55 |
| Publieke laadpaal 22 kW | 11 kW | 10 u 55 |
| DC-snellader (10-80%) | tot 200 kW | ± 37 min |
Met 200 kW piekvermogen laadt deze auto vlot bij: een stop van 20-30 minuten is op de meeste ritten genoeg. Aan de snellader komt er per kwartier grofweg 210 km bereik bij. Meer achtergrond over piekvermogen en laadcurves lees je in onze snellaadgids.
Wat kost laden met deze accu?
Met een verbruik van 14,8 kWh/100 km (berekend uit de WLTP-opgave) betaal je bij de indicatieve 2026-tarieven het volgende. Thuis laden is vrijwel altijd het goedkoopst — zie de actuele laadtarieven en laadkosten berekenen.
| Laadplek | Volle accu (0-100%) | Per 100 km |
|---|---|---|
| Thuis (€ 0,28/kWh) | € 30,35 | € 4,14 |
| Publieke paal (€ 0,45/kWh) | € 48,78 | € 6,65 |
| Snellader (€ 0,69/kWh) | € 74,80 | € 10,20 |
Het berekende verbruik van 14,8 kWh/100 km is gemiddeld voor deze klasse. Wie op een dynamisch contract slim laadt, drukt de kosten per 100 km nog verder.
Praktijkbereik: zomer, snelweg en winter
| Situatie | Indicatief bereik |
|---|---|
| WLTP (officieel) | 733 km |
| Gemengd gebruik (±82%) | ± 601 km |
| Winter, korte ritten (±75%) | ± 550 km |
| Snelweg 130 km/u (±68%) | ± 498 km |
De percentages zijn vuistregels uit onze gids winterbereik: kou, snelheid en verwarming drukken het bereik. Reken voor lange winterse snelwegritten met de Mercedes-Benz EQS 450+ dus eerder op zo'n 440 km per acculading dan op de officiële 733 km.
Vergelijk de Mercedes-Benz EQS 450+ met alternatieven
Deze modellen zitten qua bereik in dezelfde orde van grootte. Elke vergelijking zet accu, laadsnelheid, bereik en kosten naast elkaar:
- BMW iX xDrive50 vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Kia EV4 81 kWh vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Porsche Taycan Turbo vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Polestar 3 Long Range Dual Motor vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Tesla Model S Dual Motor vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Mercedes-Benz EQS SUV 450+ vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Porsche Macan RWD vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Porsche Taycan 4S vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Mercedes-Benz EQE 350+ vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Polestar 2 Long Range Single Motor vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Peugeot e-5008 98 kWh Long Range vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Volvo ES90 Extended Range vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Peugeot e-3008 98 kWh Long Range vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Volkswagen ID.7 Pro S vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Audi A6 Avant e-tron performance vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Lucid Air Touring vs Mercedes-Benz EQS 450+
- Mercedes-Benz EQS 450+ vs Lucid Air Pure
- Mercedes-Benz EQS 450+ vs Audi A6 e-tron performance
- Mercedes-Benz EQS 450+ vs DS N°8 Long Range
- Mercedes-Benz EQS 450+ vs Mercedes-Benz CLA 250+ EQ
Meer weten? Lees ook onze gidsen over laadtarieven, laadverlies en rendement, laadkosten berekenen, winterbereik.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt snelladen met de Mercedes-Benz EQS 450+?
Een 10-80%-snellaadbeurt duurt indicatief zo'n 37 minuten. De auto haalt een piek van 200 kW, maar het gemiddelde over de hele beurt ligt lager omdat het vermogen boven de ±60-70% acculading terugloopt.
Wat kost een volle accu bij de Mercedes-Benz EQS 450+?
Thuis (€ 0,28 per kWh) kost 0-100% laden ongeveer € 30,35; aan een publieke paal (€ 0,45) circa € 48,78 en aan de snellader (€ 0,69) rond € 74,80. Tarieven zijn indicatief voor 2026.
Hoe ver komt de Mercedes-Benz EQS 450+ in de winter?
Reken bij korte winterritten op zo'n 550 km (±75% van WLTP) en op de winterse snelweg eerder op 440 km. Voorverwarmen aan de laadkabel en een lagere snelheid schelen merkbaar.
Kan de Mercedes-Benz EQS 450+ aan elke laadpaal laden?
Ja: AC-laden gaat via de standaard Type 2-stekker (tot 11 kW bij deze auto) en DC-snelladen via CCS. Je hebt wel een laadpas nodig voor vrijwel alle publieke palen.