Leapmotor T03: laadtijd en bereik
Alle laadtijden, kosten en het echte bereik van de Leapmotor T03 — berekend uit de fabrieksopgaven: 37,3 kWh netto, 265 km WLTP, 6,6 kW AC en 48 kW DC.
Hoe snel laadt de Leapmotor T03, en wat kost dat? Met 37,3 kWh bruikbare accucapaciteit, een WLTP-bereik van 265 km en een piek-snellaadvermogen van 48 kW zetten we alle laadtijden en kosten voor deze stadsauto op een rij — berekend met dezelfde vuistregels als onze algemene laadgidsen.
Alle afgeleide waarden op deze pagina zijn berekend uit de fabrieksopgaven (peildatum 2026) met de vuistregels uit onze gids laadtijd berekenen. De werkelijkheid wijkt af door temperatuur, rijstijl en laadcurve — zie ook laadverlies en rendement.
Specificaties van de Leapmotor T03
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Bruikbare accucapaciteit | 37,3 kWh |
| WLTP-bereik (fabrieksopgave) | 265 km |
| Verbruik (berekend uit WLTP) | 14,1 kWh/100 km |
| Max. AC-laadvermogen | 6,6 kW |
| Max. DC-snellaadvermogen (piek) | 48 kW |
| Aandrijving | FWD |
| Carrosserie/segment | stadsauto |
| Op de markt sinds (modeljaar) | 2024 |
| Vehicle-to-load (V2L) | nee |
Laadtijden: van stopcontact tot snellader
De AC-tijden hieronder zijn volledig laden (0-100%) inclusief zo'n 10% laadverlies; de snellaadtijd is de gebruikelijke 10-80%-beurt. Voor de Leapmotor T03 (37,3 kWh netto) komt dat op het volgende neer:
| Laadpunt | Effectief vermogen | Laadtijd (indicatief) |
|---|---|---|
| Stopcontact (noodoplossing) | 2,3 kW | 18 uur |
| 1-fase thuislader | 3,7 kW | 11 u 10 |
| Thuis/publiek 1-fase 7,4 kW | 6,6 kW | 6 u 15 |
| Publieke laadpaal 11 kW | 6,6 kW | 6 u 15 |
| Publieke laadpaal 22 kW | 6,6 kW | 6 u 15 |
| DC-snellader (10-80%) | tot 48 kW | ± 53 min |
Met een piek van 48 kW hoort deze auto bij de langzamere snelladers van dit moment: plan lange ritten met ruime laadstops, of laad vooral thuis en op de bestemming. Aan de snellader komt er per kwartier grofweg 53 km bereik bij. Meer achtergrond over piekvermogen en laadcurves lees je in onze snellaadgids.
Wat kost laden met deze accu?
Met een verbruik van 14,1 kWh/100 km (berekend uit de WLTP-opgave) betaal je bij de indicatieve 2026-tarieven het volgende. Thuis laden is vrijwel altijd het goedkoopst — zie de actuele laadtarieven en laadkosten berekenen.
| Laadplek | Volle accu (0-100%) | Per 100 km |
|---|---|---|
| Thuis (€ 0,28/kWh) | € 10,44 | € 3,94 |
| Publieke paal (€ 0,45/kWh) | € 16,79 | € 6,33 |
| Snellader (€ 0,69/kWh) | € 25,74 | € 9,71 |
Het berekende verbruik van 14,1 kWh/100 km is gemiddeld voor deze klasse. Wie op een dynamisch contract slim laadt, drukt de kosten per 100 km nog verder.
Praktijkbereik: zomer, snelweg en winter
| Situatie | Indicatief bereik |
|---|---|
| WLTP (officieel) | 265 km |
| Gemengd gebruik (±82%) | ± 217 km |
| Winter, korte ritten (±75%) | ± 199 km |
| Snelweg 130 km/u (±68%) | ± 180 km |
De percentages zijn vuistregels uit onze gids winterbereik: kou, snelheid en verwarming drukken het bereik. Reken voor lange winterse snelwegritten met de Leapmotor T03 dus eerder op zo'n 159 km per acculading dan op de officiële 265 km.
Vergelijk de Leapmotor T03 met alternatieven
Deze modellen zitten qua bereik in dezelfde orde van grootte. Elke vergelijking zet accu, laadsnelheid, bereik en kosten naast elkaar:
- Fiat 500e 24 kWh vs Leapmotor T03
- Mazda MX-30 vs Leapmotor T03
- Dacia Spring Electric 65 vs Leapmotor T03
- Dacia Spring Electric 45 vs Leapmotor T03
- Abarth 500e vs Leapmotor T03
- Leapmotor T03 vs Nissan Leaf 39 kWh
- Leapmotor T03 vs Citroën ë-Berlingo
- Leapmotor T03 vs Opel Combo Electric
- Leapmotor T03 vs Toyota Proace City Electric
- Leapmotor T03 vs Renault Kangoo E-Tech
- Leapmotor T03 vs Citroën ë-C3 Aircross 44 kWh
- Leapmotor T03 vs Renault Megane E-Tech EV40
- Leapmotor T03 vs Mini Cooper E
- Leapmotor T03 vs Opel Frontera Electric 44 kWh
- Leapmotor T03 vs GWM Ora 03 48 kWh
- Leapmotor T03 vs Mini Aceman E
- Leapmotor T03 vs Renault 5 E-Tech 40 kWh
- Leapmotor T03 vs Citroën ë-C3 44 kWh
- Leapmotor T03 vs Fiat Grande Panda Elektrisch
- Leapmotor T03 vs MG ZS EV Standard 51 kWh
- Leapmotor T03 vs Peugeot e-Rifter
- Leapmotor T03 vs Fiat 500e 42 kWh
Meer weten? Lees ook onze gidsen over een laadpaal installeren, thuis laden, laadtarieven, laadverlies en rendement.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt snelladen met de Leapmotor T03?
Een 10-80%-snellaadbeurt duurt indicatief zo'n 53 minuten. De auto haalt een piek van 48 kW, maar het gemiddelde over de hele beurt ligt lager omdat het vermogen boven de ±60-70% acculading terugloopt.
Wat kost een volle accu bij de Leapmotor T03?
Thuis (€ 0,28 per kWh) kost 0-100% laden ongeveer € 10,44; aan een publieke paal (€ 0,45) circa € 16,79 en aan de snellader (€ 0,69) rond € 25,74. Tarieven zijn indicatief voor 2026.
Hoe ver komt de Leapmotor T03 in de winter?
Reken bij korte winterritten op zo'n 199 km (±75% van WLTP) en op de winterse snelweg eerder op 159 km. Voorverwarmen aan de laadkabel en een lagere snelheid schelen merkbaar.
Kan de Leapmotor T03 aan elke laadpaal laden?
Ja: AC-laden gaat via de standaard Type 2-stekker (tot 6,6 kW bij deze auto) en DC-snelladen via CCS. Je hebt wel een laadpas nodig voor vrijwel alle publieke palen.