Smart #1 vs Citroën ë-C4 X
Met 420 en 425 km WLTP-bereik liggen de Smart #1 Pro+ en de Citroën ë-C4 X 54 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
In deze datavergelijking leggen we de Smart #1 Pro+ (compacte SUV, 2023) naast de Citroën ë-C4 X 54 kWh (sedan, 2023): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Smart #1 Pro+ | Citroën ë-C4 X 54 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 62 kWh | 48,1 kWh |
| WLTP-bereik | 420 km | 425 km |
| Verbruik (berekend) | 14,8 kWh/100 km | 11,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 150 kW | 100 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 28 min | ± 33 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 158 km | ± 137 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,13 | € 3,17 |
| Aandrijving | RWD | FWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Citroën ë-C4 X 54 kWh: 425 tegenover 420 km — een verschil van 5 km (±1%).
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Smart #1 Pro+: 28 tegenover 32,6 minuten — een verschil van 4,6 minuten (±14%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Smart #1 Pro+ zo'n 158 km bij en bij de Citroën ë-C4 X 54 kWh ongeveer 137 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Citroën ë-C4 X 54 kWh aan het langste eind met 11,3 om 14,8 kWh/100 km; dat scheelt 3,4 kWh/100 km, ruwweg 23%. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 144,66 verschil.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Smart #1 Pro+ met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Citroën ë-C4 X 54 kWh er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Smart #1 Pro+ kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Smart #1 Pro+ en Citroën ë-C4 X 54 kWh.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Smart #1 Pro+ of de Citroën ë-C4 X 54 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Smart #1 Pro+ indicatief ±28 minuten en bij de Citroën ë-C4 X 54 kWh ±33 minuten (piek 150 vs 100 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Smart #1 en de Citroën ë-C4 X?
Volgens de WLTP-opgave 420 km tegenover 425 km — een verschil van 5 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Smart #1 Pro+ ongeveer € 4,13 en met de Citroën ë-C4 X 54 kWh ongeveer € 3,17, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.