Renault Scenic E-Tech vs Kia EV4
De Renault Scenic E-Tech Standard Range en de Kia EV4 58 kWh zitten qua bereik dicht bij elkaar (430 vs 440 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Renault Scenic E-Tech Standard Range (middelgrote SUV, 2024) en de Kia EV4 58 kWh (hatchback, 2025) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Renault Scenic E-Tech Standard Range | Kia EV4 58 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 60 kWh | 58,3 kWh |
| WLTP-bereik | 430 km | 440 km |
| Verbruik (berekend) | 14 kWh/100 km | 13,2 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 102 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 31 min | ± 39 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 144 km | ± 119 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,91 | € 3,71 |
| Aandrijving | FWD | FWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Kia EV4 58 kWh: 440 tegenover 430 km — een verschil van 10 km (±2%).
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Renault Scenic E-Tech Standard Range beter met 31,3 tegen 38,7 minuten — 7,5 minuten ofwel ±19% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±144 km (bij de Renault Scenic E-Tech Standard Range) tegenover ±119 km (bij de Kia EV4 58 kWh) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Kia EV4 58 kWh aan het langste eind met 13,2 om 14 kWh/100 km; dat scheelt 0,7 kWh/100 km, ruwweg 5%. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 29,55 verschil.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Scenic E-Tech Standard Range met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de Kia EV4 58 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Kia EV4 58 kWh de meeste punten. Wie de Renault Scenic E-Tech Standard Range overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Renault Scenic E-Tech Standard Range en Kia EV4 58 kWh.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Renault Scenic E-Tech Standard Range of de Kia EV4 58 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Renault Scenic E-Tech Standard Range indicatief ±31 minuten en bij de Kia EV4 58 kWh ±39 minuten (piek 130 vs 102 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Renault Scenic E-Tech Standard Range haalt 430 km WLTP, de Kia EV4 58 kWh 440 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Renault Scenic E-Tech Standard Range ongeveer € 3,91 en met de Kia EV4 58 kWh ongeveer € 3,71, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Renault Scenic E-Tech en Kia EV4?
De 130- en 102-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±31 en ±39 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.