Renault Megane E-Tech vs MG S5 EV
Renault Megane E-Tech EV60 of MG S5 EV 64 kWh: op papier 450 en 480 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Wie twijfelt tussen de Renault Megane E-Tech EV60 (hatchback, 2022) en de MG S5 EV 64 kWh (compacte SUV, 2025) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Renault Megane E-Tech EV60 | MG S5 EV 64 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 60 kWh | 62 kWh |
| WLTP-bereik | 450 km | 480 km |
| Verbruik (berekend) | 13,3 kWh/100 km | 12,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 139 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 31 min | ± 30 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 151 km | ± 167 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,73 | € 3,62 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de MG S5 EV 64 kWh: 480 tegenover 450 km — een verschil van 30 km (±7%).
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de MG S5 EV 64 kWh beter met 30,2 tegen 31,3 minuten — 1 minuten ofwel ±3% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±151 km (bij de Renault Megane E-Tech EV60) tegenover ±167 km (bij de MG S5 EV 64 kWh) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de MG S5 EV 64 kWh aan het langste eind met 12,9 om 13,3 kWh/100 km; dat scheelt 0,4 kWh/100 km, ruwweg 3%. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 17,50.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Megane E-Tech EV60 met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de MG S5 EV 64 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de MG S5 EV 64 kWh de meeste punten. Wie de Renault Megane E-Tech EV60 overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Renault Megane E-Tech EV60 en MG S5 EV 64 kWh.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Renault Megane E-Tech EV60 of de MG S5 EV 64 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Renault Megane E-Tech EV60 indicatief ±31 minuten en bij de MG S5 EV 64 kWh ±30 minuten (piek 130 vs 139 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Renault Megane E-Tech en de MG S5 EV?
Volgens de WLTP-opgave 450 km tegenover 480 km — een verschil van 30 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Renault Megane E-Tech EV60 ongeveer € 3,73 en met de MG S5 EV 64 kWh ongeveer € 3,62, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Renault Megane E-Tech en MG S5 EV?
De 130- en 139-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±31 en ±30 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.