Renault Megane E-Tech vs Jaguar I-Pace
De Renault Megane E-Tech EV60 en de Jaguar I-Pace EV400 zitten qua bereik dicht bij elkaar (450 vs 470 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
In deze datavergelijking leggen we de Renault Megane E-Tech EV60 (hatchback, 2022) naast de Jaguar I-Pace EV400 (middelgrote SUV, 2018): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Renault Megane E-Tech EV60 | Jaguar I-Pace EV400 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 60 kWh | 84,7 kWh |
| WLTP-bereik | 450 km | 470 km |
| Verbruik (berekend) | 13,3 kWh/100 km | 18 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 104 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 31 min | ± 55 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 151 km | ± 89 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,73 | € 5,05 |
| Aandrijving | FWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Jaguar I-Pace EV400 beter met 470 tegen 450 km — 20 km ofwel ±4% uit elkaar.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Renault Megane E-Tech EV60 beter met 31,3 tegen 55,2 minuten — 23,9 minuten ofwel ±43% uit elkaar. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Renault Megane E-Tech EV60 zo'n 151 km bij en bij de Jaguar I-Pace EV400 ongeveer 89 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Renault Megane E-Tech EV60 beter met 13,3 tegen 18 kWh/100 km — 4,7 kWh/100 km ofwel ±26% uit elkaar. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 196,89 verschil.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Megane E-Tech EV60 met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Renault Megane E-Tech EV60 de meeste punten. Wie de Jaguar I-Pace EV400 overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Renault Megane E-Tech EV60 en Jaguar I-Pace EV400.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Renault Megane E-Tech EV60 of de Jaguar I-Pace EV400?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Renault Megane E-Tech EV60 indicatief ±31 minuten en bij de Jaguar I-Pace EV400 ±55 minuten (piek 130 vs 104 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Renault Megane E-Tech EV60 haalt 450 km WLTP, de Jaguar I-Pace EV400 470 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Renault Megane E-Tech EV60 ongeveer € 3,73 en met de Jaguar I-Pace EV400 ongeveer € 5,05, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.