Renault 4 E-Tech vs Smart #1
De Renault 4 E-Tech 52 kWh en de Smart #1 Pro+ zitten qua bereik dicht bij elkaar (409 vs 420 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
In deze datavergelijking leggen we de Renault 4 E-Tech 52 kWh (compacte SUV, 2025) naast de Smart #1 Pro+ (compacte SUV, 2023): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Renault 4 E-Tech 52 kWh | Smart #1 Pro+ |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 52 kWh | 62 kWh |
| WLTP-bereik | 409 km | 420 km |
| Verbruik (berekend) | 12,7 kWh/100 km | 14,8 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 22 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 150 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 35 min | ± 28 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 122 km | ± 158 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,56 | € 4,13 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Smart #1 Pro+ aan het langste eind met 420 om 409 km; dat scheelt 11 km, ruwweg 3%.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Smart #1 Pro+ beter met 28 tegen 35,2 minuten — 7,2 minuten ofwel ±21% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±122 km (bij de Renault 4 E-Tech 52 kWh) tegenover ±158 km (bij de Smart #1 Pro+) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Renault 4 E-Tech 52 kWh aan het langste eind met 12,7 om 14,8 kWh/100 km; dat scheelt 2 kWh/100 km, ruwweg 14%. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 86,01.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Smart #1 Pro+ met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de Renault 4 E-Tech 52 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Smart #1 Pro+ als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Renault 4 E-Tech 52 kWh niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Renault 4 E-Tech 52 kWh en Smart #1 Pro+.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Renault 4 E-Tech 52 kWh of de Smart #1 Pro+?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Renault 4 E-Tech 52 kWh indicatief ±35 minuten en bij de Smart #1 Pro+ ±28 minuten (piek 100 vs 150 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 22 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Renault 4 E-Tech en de Smart #1?
Volgens de WLTP-opgave 409 km tegenover 420 km — een verschil van 11 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Renault 4 E-Tech 52 kWh ongeveer € 3,56 en met de Smart #1 Pro+ ongeveer € 4,13, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Renault 4 E-Tech en Smart #1?
De 100- en 150-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±35 en ±28 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.